Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dvojka nahodou hru do sveta udelala tou nejoriginalnejsi zbrani co kdy byla - Cerebral Bore *1*
  • to je jako kdyby nekdo v roce 2030 udělal remaster Crysis 2 či 3 což jsou jen tech-dema. Ta hra byla o grafice z 99%, co z ní chtěj v roce 2015 vytřískat fakt nevim, hratelnost tezko, hezkou grafiku taky ne... ani za euro
    • Tech demo je C1, C3 je naopak uz slusna hra s odladenymi hernimi mechanismy.
  • species
    YES YES YES YES! Do ted si pamatuju jak jsem chodil ke kamosovi slintat jednak na Carmageddon, ale hlavne na prnviho Turoka, parchant mel 3DFX voodoo2, v te dobe neskutecna masina.

    Jednicku si urcite rad projdu, pokud vim tak druhy dil uz nemel takove kvality.
  • kubi-wan
    Tenkrát jsem prvního Turoka zbožňoval... ta atmosféra, moji oblíbený dinosauři... ale dnes už nevim, jestli by mě to bavilo... dvojku jsem hrál taky dost, ale ta měla tak překombinovanej level design, až mě to začlo štvát. Nicméně nejspíš si na GoGu obě stejně koupim. Škoda, že neudělaj ještě port třetího dílu, co vyšel snad jen na N64.
    Relativně nedávno jsem hrál toho Turoka 2008, což je vážně celkem průměrná hra. Ale bavil jsem se u ní a měla fajn českej dabing. A paradoxně mi přišla nakonec hodně podobná onomu starýmu prvnímu dílu.
    Dal bych si novýho Turoka, střílet skvěle vyvedený dinosaury v nekomplikovaný lineární singleplayerový střílečce mi dost chybí.
    • species
      Pravdu mas, ovsem zahraju uz jen z nostalgie. Tenkrat pro nas byl neskutecny technologicky boom ze typkovi zacla strik*t krev z tepny kdyz si ho trefil do krku.


      Slovo str*kat je zakazano? :D:D:D To snad ne :D Sak tohle slovo muzou povazovat za sproste snad jen 12ti leti pubertaci!

      GAMES TO OPET PREHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANI!
      • "12ti leti pubertaci"

        A kdo myslis, ze tvori majoritni skupinu na tomhle troly zamorenem webu? :P
        • species
          no urcite je cenzor jeden z nich, ono totiz ZADNY slovo neni ve svy podstate sprosty, zalezi v jakym kontextu ho pouzijes, proto maj NORMALNI diskuzni fora administratory ktery tohle rozlisujou, zadnyho bota co banuje plosne.
  • Turok byl už tehdy nic moc titul.
    Kradli jsme ho jen proto, abychom se pokochali tím, co 3Dfx dovede.
    • asi tak, já nemel ani net ani 3dfxv ty dobe, tak sem se jen kouknul na screeny - v časopise.
  • Konečně si ten vocasník Jack1947 může Turoka zahrát, aby viděl, že ARK není jeho prachsprostá kopie, jak tu před nedávnem vykřikoval *15*
  • proc jako zas remaster dpc, to nemuzou udelat novy dil??
    • protože peníze, máš to i v názvu, KAPITAL-izmus - magořina no
  • Z nostalgie si to rád zahraju tedy spíš dvojku :) ta měla docela hutnou atmosféru.
  • WalkingWad
    Pokud to fakt bude jen takovej facelift, bude to asi docela odpad, protože Turok byl dobrej v té době (dohrál sem tenkrát jedničku), ale dnes.. ? V podstatě v té době to bylo hlavně o grafice, nějakej sofistikovanější level design se nekonal co si pamatuju. A dobrá poznámka s tou mlhou, úlitba výkonu, ale přitom to dělalo atmosféru, jak to bude fungovat dnes..
  • Sr_Lobo
    Remake mozna, ale remaster bude asi jenom pro skalni fanousky, to uz muzou rovnou udelat remaster Spear of Destiny (a ze uz jich par udelali:).
    Vcelku sem na to zvedavej, hlavne teda co si reknou za cenu *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit