Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten týpek na fotce nemá duši, je to zrzek. Haleluja.
  • No já to teda zkusil a byl jsem zklamanej a dost, s tou "hipsterskou hippie ekofašos" se prostě nejde ztotožnit a to je asi ten největší problém. Navíc si myslím, že to vracení v čase mohlo být lepší, stačí si vzpomenout na situace kdy si člověk říkal proč sakra nemůže vrátit čas, střelba na školním záchodě teda mezi tím nebyla, ale chápu, kdyby tam byla třeba dopravní nehoda, nebylo by to tak super akční.
    Promrhanej potenciál, můj názor.
  • MickeyMutant
    Co chytneš v žitě? No jak s kým, to nezáleží na tom žitě. Kdyby šlo vysloveně o to žito, tak nejspíš sennou rýmu. Nebo zajíce, když má člověk štěstí a zakopne o ten správnej šutr.

    EDIT: Aha, tak žito už se tu řešilo... A hned jako první. To mě v Games diskuzi trochu překvapuje.
  • Vždycky jsem věděl, že Grygar je reptilian!
  • Ta hra je pre teenagerov podla mna. Taky twillight ale hra.
    • Nemůžu si pomoct ale taky mám ten pocit.
  • To máte schválně u každýho článku o Games TV takhle ošklivou náhledovou fotku nebo jak? *1*
    • gingers cant make videos.
    • BoB.2
      Počkej až se na Games dozví že nejvíc prodává sex. *14*
    • Jack1947
      Opravdu jsem se obával že si zas někdo nerýpne do pana moderátora *7*
  • MidnighT91
    Ta hra je naprostá pecka! Bavilo mě to daleko víc než jakákoli předchozí hra tohohle typu. Neskutečně melancholická a tajemná atmosféra kterou naprosto skvěle dokresluje soundtrack.Grafika je taky dobře stylizovaná a má to dobrou optimalizaci

    Hlavní postavy zajímavé, a dobře vykreslené (hned ve třídě jsem přečetl celý deník, a to normálně opravdu nedělám). Chtěl jsem vědět, co na které věci Max řekne, takže jsem prošel každou blbost ve hře. Je tam toho k interakci dost a věci včetně rozhodnutí se dají přehlédnout. Volby jsou zajímavé (nakreslíte I am so dirty na karavan, a vaše rozhodnutí bude mít následky).

    Můj verdikt je, že mě to během prvních 5 minut chytlo, napjatě jsem to dohrál na jeden zátah, a prapodivnej melancholickej feeling jsem měl ještě dva dny po dohrání. Dokonce jsem si i musel změnit profilovku. Teď mi nezbývá než jen trpělivě čekat na zbytek a upřímně doufat, že to díky mě obě hlavní hrdinky přežijí ve zdravý...

    Ps: Ať si lidi říkají co chtěj, Final Fantasy: The Spirits Within je jeden z nejlepších sci-fi filmů...
  • Czech_NoOb
    Co chytneš v žitě:D

    Kdo chytá v žitě - Jerome David Salinger
    • Cosi
      Pokud jsi mladá holka a souložiš často na poli, tak je to spíš o tom, co v tom poli chytneš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit