Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Infidel

    Já začínal na 2D plošinovkách jako jsou, Comander Keen, Blackthorn... Pak jedny z prvních revolucních stříeček z  first person pohledu jako jsou.. Doom 1,2,  Duken Nuken... atd

  • Já si myslím, že motokáry taky nejsou špatná volba jak Mario, tak Crash. (i do bojovek lze nehráče lépe angažovat, aby si to zkusili)

  • Klobasor

    Dark Souls

  • Aja1984

    Když to vezmu z vlastní zkušenosti, tak první hra která zaujala mé rodiče byly formule a motorky ze začátku devadesátek, samozřejmě zaujalo to jen otce. První hru co vyzkoušela a zažrala se do ní na dlouhé desítky hodin i druhá půlka rodičostva byla "Elma: Elastomania" (takové tehdejší Dark Souls) Proto si myslím, že není důležité aby hra byla jednoduchá na dohrání, ale aby měla jednoduché ovládaní, ideálně pouze klávesnicí a pouze šipkami,

  • Joshua

    Moje 68 letá matka momentálne dohrála svou 312 hledačku, samozřejmě v čestině. Díky špidlovi a alawaru.

  • Kabutops

    zmíníte solitaire, ale na miny zapomenete? oh c'mon!

    • Solitaire snad ani není hra. Mrkvosoft jej přidal do Woken, aby lidi naučil pracovat s myší.

  • Bulánci :P

  • Gordar

    Sekiro

  • clovicekO

    Pro mě by to byly první Zeldy :)

  • Obrázek se starým, ještě černým, SJW nenáviděným Chuchlem....... :D

    Pro nehráče je nejlepší něco, na co stačí jenom kurzorové šipky. Třeba Exolon, Kokotoni, Bomb Jack, Dizzy, Jack Jazz rabbit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit