Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ví někdo, o jaké hře na Doom enginu to Pavel mluví po 11 minutě?
  • len taka drobna technicka - docela dost na tomto videu vidiet ze mate rozbity sync a/v
  • Celkem trapné, že dělají další videa, která už dělá Hrej... To opravdu nedokážete vymyslet nic svého?
    • blixa
      Ehm.. Pavel delal video indie prehledy na Level DVD uz nekdy pred 10 lety. Takze asi tak.. Rict ze kopirujes v tomhle smeru format je jako tvrdit to samy u recenzi nebo preview..
    • Vždyť je to fuk. Indie scéna produkuje hromadu zajímavých titulů a čím víc lidí je začne vytahovat na světlo, tím lépe. Vojta toho se svou Indiekací moc neukáže, když ji dělá jednou měsíčně, těch pár youtuberů, co se indie hrám věnuje, většinou nemají dost diváků, aby to mělo smysl... Ať v tom Games rozhodně pokračují!
      • seprah
        mě by ani tak nevadilo, že svým způsobem kopírují Hrej, ale příště by to chtělo trochu lepší přípravu před natáčením, styl "já to vlastně vidím úplně poprvé" mi nepřijde úplně OK...
        • C-BEAM
          mňa osobne baví štýl akým robí gamesplay Tomáš Krajča z hrej.cz, ktorí si hru podrobne naštuduje a počas hrania podáva faktické zaujímavosti buď o hre samotnej alebo z jej vývoja. Nedávno som si užil jeho gameplay Dooma, síce tam bolo pár nepresností ale nič zásadného. Ten chalan ma jednoducho baví.
          • Pod to se podepíšu, Tomáš se opravdu dobře poslouchá a sledovat ho jak hraje je opravdu zábavné né že bych sledoval letsplaye ale pokud je dělá Tom tak se vždycky rád podívám.

            Co se týká toho kopírování tak když začali na Games dělat (mimochodem několikrát ve Fight clubu docela negativně zmiňované) LP tak jsem si říkal ok ok prostě změnili názor. (i když na Hrej jsou LP opravdu zábavnější teda kromě p.Mowalda a jeho těžce přehrávané reakce, nebo určité vystupování v roli nejlepšího hráče, kdy všichni kolem to neumí hrát jako on. Taky rád čte v komentářích opěvné příspěvky na svou osobu a jeho chování v 90% působí opravdu trapně.( Jen zmíním jeho LP na Zko kdy odpovídal úplně mimózně a šlo vidět že hru nemá vůbec nehranou a přitom se tvářil jak největší Zko man, ale nechme to být :)). A dnes tu vidím pořad o Indie hrách tak ši říkám, že to tím kopírováním trošku zavání. Neříkám, že bych to nějak odsuzoval jen by kluci mohli někdy vymyslet něco svého originálního.(Neberu Tea Cluby, Social Cluby, popřípadě jiné Cluby v přípravě :D)
  • Výtečně Pavle, skvělý nový formát, tleskám a těším se na další díl!
  • Kedaro
    V Mountain se myslím hora vygeneruje podle toho co si představíte pod pojem Láska. Co jsi tam Pavle načmáral?
    • Luke
      Nevím. Prostě jsem čmáral. Je tam tuším láska, matka a ještě něco.
  • Díky za pořad a inspiraci, hlavně ty Wings vypadaj pěkně, určitě zkusím.
  • Jack1947
    Sry, ale tohle za mně tedy opravdu moc ne ale snaha se cení a určitě více gamesplayů. *3*
  • Do nočniho klubu umotat špekouna? "To je je můj denní chleba baby." :D
  • Díky Pavle!! Děláš svými videi games.cz neskutečnou službu. Navíc, jak Tvá zkušenost roste, jsou ty gamesplaye skutečně čím dál zábavnější, nehledě na obsah (hru). Jen tak dál!
  • V první řadě by si Pavel mohl odpustit ty svoje dětinské výlevy. Dále by bylo záhodno místo tady toho zvednout zadek a zajet třeba kousíček do Polska zjistit něco nového o Zaklínači 3 hm? Nebo o studiu. Nebo o nějaké normální pořádné hře?

    Pokud někdo minul 80/90tá léta naživo a má potřebu dnes hrát "hru" s 6ti pixelama, 7mi barvama a 2ma zvukama, nebylo by místo tady těch od pohledu šílených blbostí lepší stáhnout si staré pořádné hry?
    • O mainstreamu, pardon - o tzv. normálních hrách, se tu dočteš každý den nejeden článek. Tohle je určitě vítané a fajn zpestření. Navíc taková fajn všehochuť, kde si určitě každý našel tu svoji :).

      Čili mě napadá snad jen jediný - "deal with it" :).
      • Jack1947
        Ze 13 možná 3hry je ale slabé, takže nenašel. :-( ale na druhou stranu příště bude líp a snaha se cení tojo., *5*
    • matej.lesko.1
      boo wendy, boo
    • Pavel nemá konkurenci, tak pravil Zarathustra.
      • hm až na takový drobný detail, že parafrázovaná kniha by se měla spíš jmenovat tak pravil Nietzche, a ten tvrdil, že ti umřel otec, takového sprosťáka bych necitoval *5* a to ani nedoporučuju číst knížku antikrist od stejného autora *1*
    • A poslyste Kefalin, co vy si predstavujete pod pojmem normalni poradna hra? Takova, ktera se libi tobe, vid? A co lidi, kterym se libi neco jineho? Kterym treba nektere indie veci od pohledu neprijdou silene, ale zajimave? Chapu, ze je to pro machra jako jsi ty asi nepredstavitelne, ale ne kazdy ma vkus jako ty. Takze si bez cist o Zaklinacovi, o kterem se tu pise normalne taky, a neprud v diskuzi pod necim, co te nezajima.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit