Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No,nové Laře to rozhodně sluší,jsem rád že tvůrci se nedrží zuby nehty vzhledu který byl udán prvními díly (a později Legend a Underworld+Anniversary) přeci jen doba je jinde a když to jde tak proč Laru neinovovat nějak pořádně..A změna stylu hry??To by mohlo rozhodně pomoci..
  • joa ja kdyz reknu ze to jsem to hral u strejdy v nemecku tak mi nikdo neveri! toje presne ono akorat furt zere cervi a kobilky a bobule kdyz najde! je to pekna nuda a je videt ze blbeci nic nechapou zas mi naklikaj vsichni minusi jako dycky no einstaina taky ve svi dobe upalili
    • Krudanze
      zamiloval jsem se do tvyho komentare a nicku
    • souhlasim ze blbecci nechapou, za me palec nahoru :))))
    • jak si to moh hrat kdyz ted oznamili ze to zacinaji tvorit ??? prober se mentale !! tady neni nikdo tak blbej jako ty aby tomu veril...a ze Einsteina upalili ,taky dobry :D..no radsi uz nic, skoda slov :D
    • DEMENT detected!!!!!!!!!
      • Tak to je dobrý,uplně vidím nějakej program co by to uměl,bylo by to něco jako antivirus..:)
    • tyvole ja se z tebe poseru !! :D tobe by meli zakazat pristup k internetu
      • To neberte tak vážně. Já se například u jeho příspěvků vždycky pěkně zasměju *3*
      • A nařídit doučování češtiny.
  • Čím víc RPG like prvků, tím líp. Open world exploration zní parádně, tohle by mohl být nejzajímavější Tomb Raider vůbec.
  • takze ted to bude Lara Grylls: Girl vs Wild :)
  • Krudanze
    jeste ze neskoncili nakou petkou jak puvodne tvrdili :) myslim ze z toho jeste vytriskaj hodne.
  • Otevřený svět, neautomatický systém zaměřování, tropické herní prostředí a další, to všechno zní dobře. A jestli zase udělají Laru pěknou jako předtím, bude to fajn. Neříkám, že by měla být jako Tanya Song, ale snad neskončí kvůli víru změn s velikostí jedničky záda.
  • uvidime....ale nieco musi zostat....lara musi byt kus zenskej....
  • Vypada to cim dal tim lip ... jak ja se nemuzu dockat , natodle sem cekal hodne dlouho :)
    • "Laro, beres si mne ?" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit