Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Video již není k dispozici, THQ si nárokuje práva.." *9*
    Na Tubě je jinde..
    http://www.youtube.com/watch?v=s6GxlrhnLjo
    ..než to zas smažů. No ale důležité je, že se na konci traileru v rohu zablýskne ikonka PC, takže JUCHÉ *2*
  • Zdá se to jenom mně, nebo Death vypadá jako Mick Thomson ze skupiny SlipKnot? *1*
    • no.. částečně by se dalo, ale mě spíš připomíná hlavní postavu Splatterhouse
      • Taky pravda *4*
  • Jednička byla jednoznačná pecka, nic podobného jsem na PC nehrál a velmi mě překvapila. Strávil jsem u ní (podle statistiky samotné hry ) 22 hodin čistého času a doufám, že dvojka bude minimálně stějně dobrá. GO Darksiders GO
  • Darksiders je pomerne dobrá hra, ktorá mi hneď trochu pripomenula staručkú Rune a tú som zbožňoval. Len dúfam, že ak budú robiť port, nebude tak strašne zabugovaný ako jednotka. Od kúpenia som to konečne rozbehol asi až po dvoch mesiacoch a aj to len vďaka technickej podpore k úplne inej hre...
  • xMort
    Jednička byla hodně milé překvapení. Super hra a za pokračování jsem moc rád. Jen bych teda radši příběhové pokračování, než paralelní linii (na kterou to asi vypadá).
  • na pc moc podobnych her neni a pro me to bylo velke prekvapeni. kdyz nekdo rekne konzolova hra, tak si predstavim prave neco jako darksiders a vetsinou ohrnu nos, ale u darksiders sem to neudelal a zahral sem si perfektni hru a vrele doporucuju vsem co ji nehrali. jeste bych dodal, ze nektere pc hry kde je vice zpusobu moznosi vyvoje postavy se dokonce oznacuji jako rpg :) a pokud nekdo rekne o mass efect 2, ze je to rpg, tak si to same muze rict klidne i u darksiders. v teto hre je neco kazdeho zanru a vubec ji to neskodi
  • darksiders byla pecka a pro mě osobně překvapení roku snad,nezapomenu nikdy na tuhle skvělou hru,na dvojku se budu jedině těšit
  • Mahcake
    Jsem jedinej koho jednička zas tolik nebavila? Dohrál jsem to sice do půlky, ale nic extra to nebylo.
    • Mahcake
      Máte pravdu, musim uznat, že takových her na PC moc není, to je pravda. Asi dám Darksiders druhou šanci. *3*
    • Já to hraju zrovna včil a je to supr. *2*
    • Me to bavilo ohrome. Jak uz bylo receno, na PC ma tento zanr takrka nulovou konkurenci, a tak hre lide jako ja (nepoznamenani konzolovymi mlatickami) ledacos odpusti. Darksiders ke konci byli trosku repetetivni, ale me to opravdu bavilo az do konce.
  • První díl byla bomba hlavně proto že na PCčku moc podobných her není jestli bude dvojka stejně propracovaná a zábavná a hlavně jestli bude na pc kupuju
  • montatatana
    Proc Smrtak zachranuje lidstvo?
    • Proč obecně jezdci apokalypsy zachraňují lidstvo? Ono je to složitější, a zas tak moc lidstvo nezachraňují, zahraj si jedničku a pochopíš.
    • Přečti si Pratchetta, třeba Morta
    • Psychotic
      Kdyby všichni umřeli najednou, přišel by o práci.
      • montatatana
        A tim padem mel veget, neasi.
        • Asi neměl zrovna do čeho píchnout

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit