Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Po shlednuti, Recenze na Replay. Souhlas je to bugfest uz zminula (Prochazeni zdmy, letajici tanky, neskutecna ai to me s*alo nejvice ze , me videli a ja je nemohlk videt na 2km... demence) *7*
    6/10 AAno, az vyjde kampan tak se muzeme o necem vic bavit. I Kdyz ta bude taky na cast chjo...
  • a nějaká zpráva o tom, jestli bude zároveň vydán i nějaký pach, který opravuje tu spoustu chyb? I když tvůrci už po několikáté ukázali, že na chyby kašlou, takže možná spíš výjde patch, který přidá včelí roj a spoustu dalších "důležitých věcí".
    • beru zpět, tak patch nějaký vyšel, jestli ale něco řeší jsem neměl zatím možnost vyzkoušet
  • teste se na bugy. typicke pro tuto hru je ze mate cekat na posili ktere nikdy nedorazi :-D. me se to stalo ve flashpoint a arma 1
  • Paráda, těším se.

    Snad bude mít kampaň takovou kvalitu jako v Eagle Wing, Private Military Company a Harvest Red :) ... scénáře u Army of the Czech Republic a Britis Armed Forces mi přijdou jako krok stranou. Mise kvalitní, o tom žádná, ale jako fandovi příběhu Cold War Crysis mi nijak nepřirostly k srdci :/
  • Hele ten druhej obrazek, s modrou ceduli za zady. Proc ukazuje prstem na zem? Co na te zemi asi je? Sakra ted jsem napnutej a do konce mesice nevydrzim. *1*
    • to je jen realistické zobrazení faktu že člověk by neměl mít prst na spoušti když nechce střílet - něco co v Call of Duty neuvidíš *1*
      • Podivej se na ten obrazek poradne. Jak drzi zbran a kde ma rukojet. Ja si to prvne taky nevsim, ale upozornil na to jeden manik na Sectoru.sk
        Pravdepodobne mala upoutavka na dalsi serii bugu. Ale pokud budou jenom na takove kosmeticke urovni, vem je cert. *3*
        • ajo, máš pravdu, ale jak píšeš, s tímhle bugem dokážu žít
  • Se rem to idem magať medzerník v cut scenach cod :D
  • Jack1947
    Jediny duvod , pro mne vyjde v podobe DLC , tleskam necekam od kampane buhvico at bude jakakoli... *7*
  • To tento odpad aj niekto kupil ? Ak ano, tak ho lutujem, uprimne.
    • Já lituji svět že po něm chodí takový *** jako ty. *5*
    • Takového dementa jako jsi ty někdo musel porodit? Úpřímně té ženské lituju.
    • ZvacA
      No, to můžeš. Ale lítost je ti tady k ho*nu, pribinový kamaráde.
      • Aj teba Kristus miluje, aj napriek narodnostnej neznasanlivosti.
        • Jé, nejsi ty ta slovenská lemra, která tady u každého článku o Armě nadává, jak hrozný je to šit? Asi zas takový šit to není, když věnuješ tolik času v diskusích o Armě a očividně ti ani nedá spát
  • Uz se mocinky moc tesim. Doufam ze ta kampan tentokrat bude stat za to.
    • zdeeneek
      Kazdej spravnej marinak ma ve slovniku "mocinky moc" *1* Davej pozor at ti nekdo neudela bebi nebo rovnou nerozstreli celicko *1*
      • erikse
        Ty být asi velký a silný mariňák!!!!!!!!
      • ucho
        v arma 3 jsou mariňáci?
      • Hooah!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit