Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těším se ,ale i tak počkám na slevu a na češtinu hlavně ;)
  • pockam na 50% + vypredaj na steamku *1*
    • Bohužel musím souhlasit... už mě prostě nudí ti vývojaří, jak maj všechno propočítaný na rok dopředu. Když se jim to nechce dát do základní hry, tak mě se za to nechce dát plná cena... k čemu se pak vydávaj všemožný reedice se všema dílama, dlcéčkama, přídavkama a datadiskama?? A ještě minimálně za tu samou cenu... to si holt ten rok navíc počkam, mam rozhodně dost herních restů na to abych si ten rok vystačil.
      • Zrovna u téhle hry mě tohle až tak netrápí. Momentálně mám nahráno něco málo přes sto hodin a jsem ještě kus před koncem, včera jsem dodělal level 50 a zabíjel jsem a chvíli farmil BNK3R během druhého průchodu hrou.
        Být tenhle systém dopředu ohlášených DLC u hry, která má délku 4-6 hodin, rozčiloval bych se asi taky.
        • Tak tak, sto pro souhlas s FT. Borderlands 2 jsou sami o sobě nabité obsahem, velká kampaňová DLC byla dopředu ohlášena aby ti co hráli jedničku věděli, že mohou čekat podobně skvostná DLC jako byly u původní hry (ve výsledku ty 4 DLC byli obsahově nejméně jako polovina původní hry, ne li více, navíc každé přidalo trochu jinou vrstvu hratelnosti a celkově nový obsah - zombíky, arény, rozlehlé pláně kde hrály větší roli vozidla atp.). Když vemu v potaz kolik hodin jsme s manželkou strávili hraním Borderlands 1 tak rád Gearbox podpořím a věřím jim, že nám zas připraví pořádnou porci zábavy a že díky velkým kampaňovým DLC budem hrát dvojku ještě v létě *2*, i proto jsem už koupil season pass abych měl o tyto velká rozšíření postaráno a nedělalo mi pak problémy když vydají nějakou maličkost navíc o kterou bych měl zájem, jako další classu nebo něco podobného.
  • Lawliet
    Bral bych jako ono vozítko nějakého "harvestera" s vrtákem kterým by se ony krystaly dolovaly podle možná nějaké "GPS" který by dejmetomu pípáním naznačovala ono ložisko. O krystaly by se samozřejmě musel svést lítý boj (udržet harvestera na živu) s písečným červem a jeho dětmi! *15*
    • Při tvém popisu jsem si zavzpomínal na Dune 2 a na to, jak mi harvestery požírali právě píseční červi.
  • DLC o pirátech? Tak to udělá PCčkářům radost
    • Jinými slovy se bude pirátit pirátské DLC, což je vlastně pirátské pirátské DLC.
      • We need to go deeper...
        • To je jak nějaká hláška z péčka. *1*
          • Mam pocit,ze spise z Inception,ale chapu i tvuj vyklad :-D.
  • Lidi, kdyby měl někdo zájem a chtěl teď koupit ten Season pass, tak na Green Man Gaming mají 25% slevový kód na všechno, který když použijete, tak se dostanete na slušných $22.50. To už je docela pěkné.
    • Ty dable! :-(
    • eroror
      díky, hned jsem toho využil :)
  • life28
    super, tak túto dáva Premium Club zmysel, konečne poriadne prídavky, ktoré do super hry pridajú super obsah. Ja sa na púšť veľmi teším, pretože Hyperion a Opportunity mi z celej hry sedeli najmenej.
    • Ronox
      Borderlands měli jedny z nejlepších DLC. Delší příběhové, bossama naplněné a novým lootem obohacené. Gearbox má za tohle u mě velký plus.
  • jaj už se těším *14* ten co-op je prostě pecka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit