Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě bych dodal že píšu o Warbandu.
  • Tahle hra neni a podle mě ani nemůže být o grafice a vyšší hw náročnosti co se do lepšího vzhledu týče.
    Chtel bych videt jak by to pak lidem šlapalo v Mulťáku na serveru s více jak 100 hráči s ultra super náročnym vzhledem hry (grafiky).
    Já jsem rád že mi hra jede v MP na téměř minimální nastavení a ktomu jestě s rozlišenim 1366x768 s dobrym FPS.Ale jak je server kde je vic 100 hráčů tak už to taky kolísá.
    Raději ať se zaměří na ostaní věci jako(bojovej systém,možnosti obléhání ve hře,vyzbrojení svého vojáka:počet brnění a zbraní...spoustu dalšího) a grafickej vzhled nechaj až jako poslední.
    Ještě bych dodal že je to asi jedna z nejzábavnějších her co se Multiplayeru týče prostě člověk se v tom vyblne ať už v jakymkoliv modu a užije kopec srandy.
  • Nevím, co máte pořád proti grafice. Hrál jsem MaB už do bety a ta hra mi ani po grafické stránce nepřišla nějak strašná a vzhled hry se také docela slušně postupně vylepšil. Pořád MaB 1 vypadá daleko lépe než drtivá většina MMO. *6*

    Jinak je mi trapný říkat, že tady o grafiku nejde, ale tady fakt o grafiku nejde. V bitvě není moc čas sledovat, jestli mají postavy dokonale vymodelované obličeje. A MaB je především o těch bitvách. No a samozřejmě o modifikacích - jen málokterá hra nabízí takové možnosti, pokud jde o modifikace. Třeba já nedávno rozehrál Mount and Blade z prostředí Středozemě a vypadá to moc dobře.

    Co bych si já přál, je větší důraz na příběh, lépe propracované questy atd. Pořád je to ale série unikátní a tedy naprosto mimořádná. Kdo to nechápe, nechť mi políbí řitní otvor. *3*
  • Tikov
    Ano MaB má něco co WotR ne (Ch vcelku ujde)- fungující, intuitivní a zábavný soubojový systém ve kterém záleží především na zkušenostech hráče a ne na nabouchanosti avatara (což je třeba i u Warbandu problém cRPG- naskočit jako nováček je hodně těžké i s bohatými zkušenostmi z Nativ). Pokud jde o repetitivnost, tak nic nebrání zkusit třeba každý týden v roce nový mod. ;)
  • fantasticky:D ta hra je fantasticka jen v jedne veci... ze to byla v dobe vydani jedina stredoveka rubacka. takze tedka vsichni larpaci a nerdi co to radi louci do prdKURVAele povazuji svuj mount and blade za neco totalne cool a kultovniho. ne ze by Chivalry nebo War of Roses byly neco extra a mozna ze Mount and Blade ma v neco, co oni ne ale je to stejne hnusna repetetivni rubacka (at uz v singlu ci v multaku).
  • skutečně? Jdu hledat a hned si stáhnu
  • Jack1947
    No vida, tohle bych uz i vyzkousel , asi mne vazne spise odradila grafika u minuleho dilu i kdyz to uz je fura let a kdyz si vezme clovek ze vlastne tvurci zacinaly s nicim . Tak je to celkem velky posun.
  • Krása Warbandu je hlavně v neuvěřitelné svobodě, co se modování týče. To je jasná budoucnost her, Warband je jedna hra, ale kolik se z toho dá hrát jiných her, to by se až člověk divil. Full Invasion 2, Persisten Frontier aj. Super. :)
  • Takový už je mód na Warband. Persistent Frontier.
  • To jsou screeny z dvojky nebo jednicky ? *1*
  • Tikov
    Doufám, že zapracovávají a vylepšují nápady z modů. Grafika prostředí je warbandovitá, ale stromy vypadají inspirované polished verzí a postavy jsou velmi dobré. Navíc by měla být modovatelnost ještě snadnější než nyní.
  • Tady byl několikrát návrh na multiplayer coop.
    Mě spíš napadla spíš jako ve stylu mmorpg, kdy hráči (třeba max 50 nebo 100 na server), rozděleni na 5 králoství. Války, spojenectví, mír by bylo na náhodu generovaný (nebo nejlepším hráčem za danou stranu) ovlivnitelné. dle toho by byli úkoly (bránění karavany, plenění, dobývání) a obdržený obnos by si pořizoval hráč armádu a společníky.
    Dle mě by to určitě fungovalo.
    Co myslíte?
  • XorxoxTalarius
    Jo ikdyby se to hralo ciste coopem, kdy mate partu dohromady by bylo skvele
  • Že je to opruz stim nesouhlasim (Já hraju jen Mulťák a bavi mě to i tak) máš na výběr z několika "typů hry" od Siege,TDM,DM...až teda ty battle a spousty Modů. Ale to co máš na mysli by rozhodně bylo něco nového do MP a taky myslím že i skvělé *4*
    A nebo názory některých v singlu možnost hrát třeba coop ve dvou lidech.
  • Hohoho, konečně info. Už jsem se bál, že M&B II bylo zrušeno. Moc se těším. Osobně bych bral trošku lepší zásahové zóny a naturalističtější boje. (Když do někoho zaseknu sekeru tak by to mělo být sakra znát) ale jinak držím palce klukům, aby se hra povedla.
  • Už jsem to našel, tak kdyby to někoho zajímalo, je to Hamnasya
  • Tu mam taky, mrknu se později na to :) díky moc
  • calwin
    podobne zadubené názory pixelhuntrov mi akurát dávajú jasno v tom že si to vôbec nehral
  • Je to sice OT ale nevěděl byste někdo co to bylo za hru. Před půl rokem jsem viděl trailer na hru, na začátku holka a kluk dávají dítě do košíku nechávajícího unášet proudem řeky. Utíkají před asi žoldáky (možná vzhledem severskýho původu), týpka trefí šípem a na holku vypustí obří opici nebo čokla. Trailer byl mix animace se skutečnými herci.
  • Hmmm, tak sa zdá, že som to poriešil. Úplne som vypol antialiasing (na vysokom rozlíšení aj tak netreba) a ešte som našiel spúšťací súbor mb_warband.exe a v jeho vlastnostiach bolo neviem prečo zapnutá kompatibilita nastavená na WinXP (mám 7), tak som to zrušil (to by mohlo dovoliť využiť hre viac RAM). Mám inak Steam verziu.

    Beží to úplne super *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit