Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • datadisk sem zatím nekoupil a po zprave, ze maj i do D3 prijit sezony a zebřičky urcite ani nekoupim. Zas tolik casu na hrani nemam a nez poradne zacnu, je restart. Je to skoda, ale Diablo tim pro me skončilo. Aspon bude cas na jiny věci :-)
  • Mam stale za to ze jsem udelal 2x stejnou chybu. Koupil jsem si DIII a prestal jej po chvili hrat (nuda po vsech smerech). S vidinou snad lepsi zabavy jsem udelal tu samou chybu po druhe a koupil si datadisk a hadejte jak to dopadlo?
    Je to smutne ale po DI a DII je tohle Diablo to nejslabsi a nejhorsi ze vsech tri. Skoda tohoto titulu a doufam ze jej pohrbi s uctou a nebudou se snazit snad o Diablo IV.
    Takze Blizzarde, prosim Vas, uz zadne dalsi Diablo. Chci si jej pamatovat v dobrem .)
    • Me to chytlo az pri hrani s gamepadem bez lagu, tak cekam na srpen abps3 verzi...
  • Jako datadisk na chvíli zabavil, ale teď pár měsíců po vydání mám takový pocit, že čím více se v tom hnípou a mění, tím je to jen a jen horší.
    • Ristoro
      To je pravda. Přidávají další věci, už mám bordel v tom, kde, co najdu. Nechat v jedné formě alespoň pár měsíců, popřípadě sem tam upravit skilly některých postav (například Monk, který má podle mě nejméně funkčních buildů).
  • Nazdárek lidičky.
    Lut rozhodně tragický není a padají i poměrně zajímavé kousky na hraní. To že vám nepadají žádné předměty, které by jste mohli použít není přímo problém autorů, ale toho, že jedeme pořád dál a dál a bez jakéhokoliv restartu. Výsledkem je ovšem to, že dříve či později nám vypadnou nejlepší předměty a lepší, už nejsou k mání. Tak se nám autoři uchylují k tomu, že dávají do hry lepší a lepší předměty. Vlastně zadaného úhlu pohledu jsou sezóny správný směr, který nám určí přesně vymezený časový úsek. V který budeme hledat prostě a jednoduše ty nejlepší předměty, které budou ve hře k mání.
    Hlavně Diablo pro mě vždycky bylo o hromadné likvidaci nepřátel jako takových, dají se likvidovat i po jednou, ale chce to trpělivost, kterou dneska většina hráčů podstatě ani nemá bohužel.
    S pozdravem!
  • No uzasnej patch...merit pera s ostatnima fetakama je asi tak posledni, co me na tyhle hre bavi. Datak docela bavil, ale tak max na mesic, dal je to stereotyp a vyhozenej cas. Nemluve o tom, jak to dojebali s gamblem. Cas smazat.
    • Feťákama máš na mysli bottery nebo ty, co quadboxujou Crusadera? :D
  • Jen bych podotknul, ze aktualni D3: RoS 2.0.6 je dost odlisny od D3 pred 2 lety.Ty vsechny patche to promenily a meni mooc a k lepsimu.
    Skoda jen, ze uz neni aukce za realny prachy.To mi delalo radost, muheh. Jako treba prodana sekera za 20eur nebo ring za 5mil gold prodanej za 7 eur. To byly casy.
  • Paráda. Dalsi patch. Zase zafarmim na hardcore *14*
    Jen myslim, ze je prehnanej drop legendarek. Sem uplnej zavalenej legendarkama! Sileny jak to dropuje...
    • dankaspar
      To ze to dropuje jeste neznamena, ze dropuji dobre veci, ktere potrebujes, a se spravnymi staty.
      • No ja si teda rozhodne nestezuju na kvalitu *5* Obcas mi padaj fakt silenosti.
        • To máš dobrý. Mně teď sice spadl setovej Source pro Wiz a pár dní předtím ještě jedny legendární rukavice, ale jinak to byla poslední dobou spíš bída. Pár věcí skončilo v truhle, zbytek pak roztlučenej na prvočinitele.
  • Problém je, že Diablo 3 je kočkopes. Není to pořádné mmo a není to ani pořadné hack and slash... Vše je tak na půl cesty, když si k tomu člověk připočte infantilní look, tak je to strašné zklamaní, ale na druhou stranu na konzoli ve více lidech je to zábavná pařba. Hodně nevyrovnaná hra...
    • Tak diablo se musi hrat pekne ve vic lidech, to je prece jasne jak slunce.
      • D2 jsem sám dohrál XY krát a nikdy , jsem žádného šaška k hraní nepotřeboval, ale ať dělám co dělám tak tento pocit u D3 nemám, protože D3 předchozímu dílu nesahá ani po kotníky a celkové nemám ani chuť, ani čas D3 dokola hrát, jelikož k tomu nemám žádný důvod a o zábavnosti u D3, nemůže být ani řeč.
      • flash789
        nemusi
  • Tak na patch se těším. Sice nemám v plánu útočit na žebříčky, ale rád si zase zaexpím. Jinak pro lidi kterým se ta hra nelíbí a litují peněz ...před vydáním byla přístupná beta všem a mnoho lidí co znám odradila. Co vás přimělo si to teda koupit ??? Pro ty co chtějí HC RPG tak asi hledejte jinde protože HC RPG diablo nebylo nikdy a to ani 1 ani 2 i to podle vás super HC PoE není (to je navíc po týdnu nudnější jak simulátor lesa) ...hold hledáte ve špatném žánru.
    • Tak já jsem tu hru koupil protože jsem hrál D1 a 2. Doufal jsem, že tak skvělá značka bude pokračovat ale bohužel. Strašně mě sere že všechny luxusní hry vždycky zkazí vyjebaný multiplayer.
      • Wow, takze z tveho pohledu je D2 SP lepsi nez D2 MP?
        • Pro mě zcela určitě ano.
    • Cocra
      Tak Diablo je grind pro fanousky a nic vic. Kdo k tomu pristipuje s jinym pohledem, musi se smirit se zklamanim.
  • Me spis stve jak s kazdym patchem nesmyslne meni leg/set.
    V patchi 2.06 zmenili bonus set monkovi ze 100% na 3000%.
    To je 30x vetsi dmg!!!Ty cisla si snad cucaji z prstu,pochopim zmeny v radech procent-50% ,
    ale ne takove obrovske skoky.
    Nemluve o tom,ze pak vetsi variabilitu buildu zase zmeni na 1 pouzitelny.
    • Ten set sám o sobě byl dost slabej oproti jiným, zejména napříč všemi classy (marauder, IK,... to je jiný kafe). A kor když to je až bonus za 6 kousků.

      A v současný době (mluvme tedy o 2.05) většina monků hrála tanky build, páč s DPS buildy se moc monkové nechytali...

      Podle mě je boost na místě.
      • Boost potrebovali ale ne jen bonusem ze setu.
        Me jde o ty cisla,v kazdem patchi meni damage skillu bonusu dost brutalne.
        Ty boosty jsou ve stovkach a nekdy i tisicovce procent.
        Nechapu jak to takhle muzou stale menit , kdyz maji ptrka.
        Musi mit aspon trochu prehled o tom,kolik ma kazdy skill,bonus davat
        a trochu je menit.
      • Ja myslim, ze Tes nezpochybnoval nutnost boostu, ale spis samotnou velikost. Lidi, kteri navrhujou tyto cisla, by meli mit aspon pribliznou predstavu o tom, kolik je hodne a kolik malo. Tady mi to pripadalo, ze proste jen strili cisla od boku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit