Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak, v traileru je vidět že jde o Fabii WRC s níž krátce závodil ColinMcRae, takže možná proto ji vybrali. Jako takový symbolický odkaz.

    • SalemCZ

      Tak v posledním dílu Dirtů přidají vrtulník, jako symbolický odkaz :D  a v F1 přidají lyže

      • No jo, jenže jejich F1 série nebyla nikdy spojená se jménem Michaela Schumachera ;), zatímco Dirt, potažmo Dirt Rally 2.0 odkazuje už jménem (2.0 měl označení druhý díl) na sérii Colin McRae Rally. Série nesla závodníkovo jméno, Fabie pak byla jedno z posledních, ne-li poslední rally vozidlo kterým soutěžil, takže to může být dobrý důvod, proč ono vozidlo přidali namísto třeba oné (byť úspěšnější) Fabie S2000.

        • SalemCZ

          Tak poslední byl asi Cintroen, škoda byla předposlední https://en.wikipedia.org/wiki/Colin_McRae#Racing_record

        • SalemCZ

          To spíš měla být nadsázka, určitě nedají do Colina věc která ho zabila a do F1 něco co zmrzačilo Schumachera. Neboj vím že Dirt je Colin,  viď poslední Colinové se jmenovali Dirt 1 a 2

          • 🙂 Já vím, ale říkal jsem si že to své ještě trochu upřesním, a takhle mi to přišlo jako nejlepší možnost. :)

            Jinak ke hře, osobně bych rád v Dirt Rally 2.0 viděl Octavii WRC nebo Felicii kit car, ale to asi nehrozí :I 

            • SalemCZ

              typuji že Felicii opravdu čekat nemůžeš, tu Octavii, teoreticky můžeš čekat tak na 5%.

  • species
    Od ty doby co zrusili Bcko je rallye pro zensky.
    • twicer

      u formulí bych to bral, ale rallye je furt pěkná divočina i bez Bčkových bestií

    • BohumilCisar

      To vůbec není pravda

      • KIMCID

        Od dob kdy se nejezdí noc dlouhých nožů je rallye o ouňe

        • Chtel jste asi rict "noc dlouhych svetel" a ta se jezdi (rallye Monte Carlo) 

          • KIMCID

            jako jediná jezdilo se jich víc a máš pravdu mylel jsem na,něco jiného

            • PLuto.petr

              Tak ono se to nazývá noc dlouhých ohňů, ale používá se i to nožů.

  • BohumilCisar

    Nevěděl jsem, že mají pořád licenci na jméno Colin McRae. O to víc nechápu, proč ta hra je obsahem tak slabá. Očividně má Dirt pro Codemasters malou prioritu a musí vznikat s co nejmenšími náklady (pořád stejný engine, fyzika, auta, atd).... A nebo je to prostě banda nýmandů, kteří nedokáži za pět let dát dohromady víc než pár nových tratí a 4 nové 3d modely. 

  • Jack1947

    Ta hra třeba není špatná ale ovládání by chtělo dost doladit, navíc ta Obtížnost tam prakticky není FIA je úlně o ničem a celkově je to takové nemastné neslané co si budem povídat že.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit