Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Go back to the kitchen and make me sandvich
  • Už aby byl, je to nejlepší hra, kterou jsem hrál za poslední 3 roky. Už dlouho mě nic tak nazabavilo na dlouho jako tohle, nejenže je tam super příběh, grafika, hudba ale hlavně to procvičuje mozkové buňky. Další skvělá část je MP, který je taky promakaný, celkově hru (bez DLC) hodnotím 10/10. :-)

    Good luck, Valve !!!
    • A humor,velka davka humoru.Nepamatuji si,kdy jsem se takhle nasmal u nejake hry.
      Hlaska strida hlasku.Uz v prvnim portalu tam toho bylo plno,ale dvojka to posunula do dalsiho levelu.
  • Každej kdo valve zná tohle čekal. Hlavně TF2 hráči. Team Fortress 2 už má asi 200 updatů zadarmo. A vsadím se že další balíčky taky budou zdarma Gabe Newell řiká že takhle předsvěčuje lidi kteří si hru stáhly.
  • Pozor i L4D/2 ho má :D, stačí jen vědět příkaz do console. Tušim že to je openserverbrowser.
    • jn, ale původně ne :)
    • odpověď na 30.04.2011 16:21 Jason. *4*
  • Nové co-op mapy, yay! Co-op z tohodle nadprůměrného dílka pro mě udělal dílko geniální. Už se těším, až se s kámošem budeme zase navzájem vraždit, páč nebudeme moct přijít na to, jak dál ... Jenom aby se jeden z nás plácl do čela a prohlásil "Jo ahá!"
  • smejki
    skvělý model - z prodeje kosmetckých DLC á la kloboučky je financován vývoj důležitých gratis doplňků. Ne jak CoD - 4 mapy za 15 euro a kdo si je nekoupí, na server se nedostane.
  • DLC od Valve jsou pro PCčkáře vždy zdarma tak snad se to nezmění :-)
  • Amylee.Anderson
    Dneska jsem to dohrála. Já jsem říkala, že 10/10 je nadhodnocení.....
    • "ja jsem říkala..." lol.Ja zase říkám,že ta hra si to zaslouží jako malokterá hra *3*
    • Vidíš? Přesně o tom mluvím, přijdeš a rýpneš si. Dokonce to ani není k tématu, ale ty si stejně rýpneš. Celkem se bavíš, co? :D
      • Amylee.Anderson
        Hezká představa o ženách, chlapci ;)
        • Ty jsi žena?
          • Amylee.Anderson
            No, pokud mě jako malou nenechali přeoperovat, tak jsem žena.
            • Internet: Where men are men, women are men and children are FBI agents.
      • smejki
        bitchslap zcela na místě
      • Je to (mozna) holka, kazdej ji to odpusti. :D "Go make me a sandwich!"
        • Jo tak už jenom za ten sandwich samozřejmě chlap odpustí cokoli, že jo :D Hmmm, sandwich...
    • Když to není kradené, je požitek ze hry větší. *3*
      • smejki
        touché
    • A co jako, že jsi to TY říkala? Ty jsi nějaká celovesmírná autorita, podle které musí všichni přepisovat tabulky a měnit názory? - No tak se ti to třeba nelíbilo, spoustě jiných lidí ale zase ano.
    • Nemám rád řeči o tom jak je něco nadhodnocený .
      Já považuju DA za naprostou sr.čku ale nikdy bych neřekl že to je nadhodnocený protože vím že každýmu sedne něco jinýho.
  • ja bych ocenil nakou valve/steam akci na portal 2 aby ho prodavali tak za 15 euro... bych koupil hned.. tech 37 co tam porad stoji je na me moc...
    • vždyt ta hra v přeobjednávce stála 736 kč? Kterou jinou hru (novinku) za tu cenu koupíš?
    • Já kupoval jen CD key na stránkách s hrama za 720Kč.
      Tam je dost her a dost levnejch.
      Kdo by potřeboval drahou Krabicovku XD.
    • Ted jsem zrovna hledal z UK lze koupit i s postovnym asi za 900 Kc, coz je parada. Pujde ale takova verze aktivovat na steamu? (ne jen pridat zastupce, coz jde s kazdou hrou) A jak je to vlastne obecne s MP? Je rozdil mezi hranim MP pres steam a jinak? Jsou jine servery a tak? Treba u COD nebo BF...
      • Je to hra Valve, takže ať to koupíš kde chceš, budeš to muset aktivovat na Steamu, s tím MP - vidíš co kterej tvůj kámoš hráješ a můžeš mu hned napsat, pozvat do hry nebo se připojit k jeho hře
        • Ale herni servery jsou tedy treba pro COD4 koupeny volne a na steamu spolecne? Tedy se hraje na serverech provozovanych Activision dostupne normalne z menu hry? Nebo ty servery stejne musi clovek hledat nekde na netu a zadavat pak IP a port, nebo jak to cele funguje?
          • jak u který Valve hry, u css/cs 1,6 máš server browser, dáš refresh a najde ti to všechny servery podle různých parametrů, u L4D/2 není server browser, vybíráš si jen z her co chceš, zkus kouknout na youtube, třeba tam něco bude

            COD4 - budou tam stejný servery jak u steamu tak i bez steamu, nejlepší vyzkoušet, nikdy jsi nehrál přes steam?
        • hraje*
    • jistě, pár týdnů po vydání...co takhle akci: každý uživatel Steamu Portal 2 zdarma jako Velikonoční dárek? *7*
    • Já dal litra za krabicovou verzi a těch peněz ani náhodou nelituju. Ta hra si to zaslouží.
  • Whoossain
    Oproti jiným DLC k mnohem nepovedenějším hrám velmi zajímavá cena *3* . Budu se opakovat, ale Valve ví, jak zaujmout. A pochopitelně ne jen tím, že DLC je zdarma...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit