Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já čekal kvalitní filmeček, na který jsem u WoW zvyklý a místo toho jsem dostal tento odpad? Škoda.
    • škoda...trolling ti nevyšel xD a pokud to myslíš vážně...co na to říct. Že by pokročilý stupeň retardace?
  • lol smutné...na games je to dříve než na wowfanu xD už delší dobu se mi zdá, že wowfan upadá a serou na něj :D články tam jsou o hovně...moc lidí je nečte a když se něco stane...objeví se to tam až týden od události :D
  • wowko se podle mne začalo už davno ubirat špatnym smerem, koneckoncu jako cela tvorba blizzardu. proto je škoda se k tomu vubec vyjadrovat...
    • A proto se vyjadrujes?? *1* *1* *1*
  • Já jsem spokojenej. Od Burdens of Shaohao je to s backgroundem a vykreslováním postav lepší a lepší. Navíc se mi strašně líbí grafická stránka věci.
  • Mno me osobne je Lore celkem u zadele, ale po tom,co jsem ted testoval par dni prepatch, tak Blizz se evidetne snazí udelat z WoWka dalsi mobu. 4-5 cudliku co mackate a tim to hasne. Fakt zabava musim rict... *5*
    • Protoze nemas pvp talenty ani artifact ty chytraku :) bez si zahrat mobu to pochopis
    • Zatím co jsem hrál prepatch tak jsem měl naprosto stejný pocit. World of legends nebo League of Warcraft.
    • Asharak
      Ono je problém v tom, že pokud k tomu připojíš skilly s cooldownem (20 30 60 180s atd), procování bonusů, tak toho sice furt není moc na mačkání (upřímě ani v TBC jak jsem nedávno hrál toho moc nebylo, teda jen za Warriora, shaman to měl o poznání víc na p), jenže pak k tomu připojíš např. raidování, kde tě bude víc zatěžovat co máš dělat, jak se chovat a kde stát/uhýbat, myslet na to co dělá boss a mobky, a pak si rád že třeba tvoje classa má stálý systém komba, popř. jednou použije skilly jinak a umíš ten dmg/heal udržet v rozmné míře. A právě na této repetetivnosti je raidění z velké části založeno.

      Tím se pěkně uplatní systém: na míru jak causal tak náročnějším hráčům. V PvP je nejspíš podobný problém ale to nehraju tak k tomu ty skilly nepřirovnám.
    • Protože čím víc čudlíků mačkáš, tím lepší hra !
      • No lebo cim viac gombikov, tym viac adidas.... *1*
  • zase bude blizzard předstírat že má warcraft nějaký lore...? LoL...
    • Stale ti ten hate nejde, aspon cez prazdniny na tom zapracuj. Warcraft ma jeden z najlepsich lore v histrorii hier, neuveris ale prva hra vysla uz v 1994 a doteraz je stale popularny.
      • tak když jsi nikdy nepoznal skutečnou kvalitu a srovnáváš s dragon age... LoL
        • Zrzzek
          Tak házej příklady!
          • Tipuju Pokémona nebo Call of Duty...
        • Asharak
          Skutečnou kvalitu můžeš poznat jen v rámci sebe, srovnávat pocity s ostatními, nebo je dokonce soudit podle svých třeba stylem špatné vs. dobré je jen hloupé fanboyství.
      • Paulcz
        Nejlepších v čem?
        • Komplexnost, obsah, pár příběhů je na samostatnou knihu a hlavně ta souvislost mezi událostmi.
          Pozor nebrat pouze herní svět warcraftu, ale i knižní, výpravný svět - který je ještě větší
          • Souhlas, Blizzard má u všech svých her promakaný lore, Diablo, Starcraft, dokonce i střílečka Overwatch má propracované příběhy postav
            • Ačkoliv souhlasíš s mým názorem, já nesdílím tvoje nadšení pro všechny značky od Blizzardu.
              Neboť Diablo má po nastolení padlých Andělů a arci-andělů tak debilní lore, že raději nepřemýšlet nad souvislostmi.
              Stejně tak StarCraft recykluje různé scifi filmy + odyssey a jejich klišé - nic originálního, což zní asi takhle špatně, ale zase to není až tak tupé, spíš naopak, člověk si to rád prožije.
              A právě až - nebo jen svět Warcraftu je to, na čem pracuje na X stovek lidí, scénáristů, spisovatelů a jde to znát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit