Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    a víte, že ten co-op nemusíte hrát ?! (singl tam porád bude)
    • Záleží, jestli to vyřeší jako Portal 2, to by bylo dobrý. Nebo jako Red Alert 3, to by bylo špatný.
      • Veskoslav
        RA 3 jsem vždycky zničil svého spojence:-D Nebavilo mě to s ním. S kamarádem snad jednou, ale taky to nebylo ono. Tak uvidíme, jak to dopadne tady. Takový cop v Rayman Origins je lepší než to hrát sám.
  • Umím si představit kooperaci ve smyslu dvou samostatných dějových linek, které se prolínají. Například, dva rozdílné úkoly i cesty, ale se společnými stěžejními body. Společný začátek a konec mise, nutnost někde něco zapnout aby mohl druhý hráč otevřít dveře, postupné zapínání systémů. Isaac to vezme od strojovny a kolega od můstku apod. To by mohlo fungovat, ale jestli budou oba procházet celou hru bok po boku, je to v ******
    • zaujimavy namet :) ...ale i keby to tak nebolo tak co ta nuti k tomu aby si to coop hral ? :) ...ved ked nechces nehraj coop ale len single...ale keby to bolo ako ty pises bolo by to dost zaujimave...este keby na bossov chodili spolu kde by trebalo vyuzivat tu kooperaciu
  • Jestli se tam bude běhat ve dvou, tak atmosféra a strach půjde do kytek.. nechápu.. zrovna v DS tvořila ta samota v obrovský lodi plný mutantů min. půlku atmosféry... :-//
  • Na coop jim se*e pes a myslím, že nejen on ...
    • Pes má plnou podporu celé mojí rodiny. *4*
  • Myslím, že definitivně máme po hororové stránce hry......... Ale když se to bude dobře hrát, tak budiž. Hlavně ať je to dobrá hra.
  • Ale víte....že to můžete hrát i sami...že jo
    • tak ci tak budes mat po boku AI partaka...
      • A nebo to bude vyřešený jako ve Fear 3, kdy parťák ve hře byl, ale jen při cutscénách
  • No uvidime , je pravda ze kdyby treti dil byl to same co dvojka,jen pokracovala v pribehu tak uz by to bylo bohuzel na stejne brdo , uz dvojka byla jen vylepseny prvni dil a moc zmen neprinesla, tomuto tahu se moc nedivim,do tretiho dilu nebo jako zavrseni trilogie je potreba trosku zmen v konceptu a hratelnosti .Verim ze to bude stejne kvalitni jak predchozi dily a coop by nemusela byt spatna volba,jsem pro..DS mam rad a tohle si nenecham ujit,skvelou atmosferu si to urcite i s coopem dokaze udrzet.Pevne verim ze se to povede.
    • Proč chtít tak zásadní změny u něčeho, co funguje. Já bych si to rád zahrál, i kdyby to bylo stejný jak dvojka, jen v jiným prostředí. Tahle hra mě ještě fakt neomrzela.
  • Dead Space jsem hrál právě proto jaký byl, pokud z toho chtějí udělat akční slátaninu s coopem a dalšíma pitchovinama, RIP ...
  • Jenom trochu postřehu...chápu, že je planeta zamrzlá ale mít přes skafandr hozenej kus hadru...to je trochu 3,14čovina...když se v klidu v tom promenádovali ve vesmíru kde je nějakých - 260°C a na planetě si přes sebe hodí kožich aby nenastiydnul?
    • Jde o styl,to nevíš? *1*
      • Tak napadlo mne to...ale nechtěl jsem uvěřit že, uprostřed boje o život s ufonama-slizem-mutantama nebo bůh ví čim bude Issac řešit takovou "důležitou" věc...ale asi to bude pravda...protože jinej důvod k tomu mít kožíšek nebude )))
  • Malleth
    Ideální dát do (rádoby) hororový hry co-op. Alespoň se člověk u toho nebude bát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit