Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je to za blbost? *11* to jiste nebude lepsy nes COD!
  • Šmarja o čem byla Prey 1 ? Sice jsem ji prohopsal , ale na nic podstatného kromě přilepení se vzhůru nohama a běhání po planetě v akváriu si nepamatuji ......
  • bukrr
    mám jednu otázku, proč zabijeli ty lidi, když je v jedničce měli kvůli potravě a nechávali je žít? nejsem žádnej řiťopich, jenom mě to zajímá *3*
  • xixixao
    Geniální, skvělý, takhle si představuju trailer!!!!!!!
    • Jo.. trailer k filmu.. *1*
      • tohle je tease trailer...ta hra ještě dost dlouho nevyjde...tak klídek
  • To video má atmosféru,chvilkama mě dost mrazilo a nejlepší je ten záběr jak někdo vyletí z letadla a jeho očima je vidět letadlo jak ho vtahujou emzáci....no a kdo hrál jedničku tak vý co osazenstvo může očekávat a fakt to hezké neni :P
  • Spades
    Doufám, že ten příběh bude pokračovat i ZA Prey 1
    Tne konec jedničky by mohl nasvěcovat tomu, že na té planetě pak potkáme i Tommyho
  • Lost!
  • Jsem si chvílama myslel, že to je trailer na nový Cloverfield.:) No tak eště čekám, až se ozve místní pubertální obecenstvo s tím, jak je dáma na začátku "šukézní" a budu naprosto spokojený. *6* *2* Dočkám se doufám, že...
    • ta dáma je fakt šukézní!!
      • Díky *1* *3*
  • Super, za 14 dní mám poprvé někam letět a oni vypustí toto :) "děkuju"
    • Urug
      Buď rád, nakopeš těm emzákům prdel za celé tiscali games
  • Nápad nebyl špatný, pouze jeho realizace nedopadla zcela nejlépe. Škoda nedomyšlenosti pohybu obrazu - je toho pro mne vidět málo/moc - sám nevím kam se přiklonit a jakou atmosféru si tak vytvořit. Ovšem slečnu ze začátku pro větší "home video feeling" bych v dnešní době již vynechal - pochopí to už snad každý i bez "..miláčku vypni to...". Dead Island zatím nepřekonán *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit