Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci přilévat olej do ohně, ale jak se tu točí diskuse, jestli by opravdu hodně vadilo odstranit z dalšího dílu AC kápi a skrytou čepel, tak odpověd zní - ano, vadilo, né třeba konkrétně mě, ale když byla hráčská komunita schopna odsoudit nový Devil May Cry dopředu jenom kvůli vlasům hlavní postavy... Co by se teprve stalo kdyby zmizela kápě u Assassins Creed? Bože to bych se radši odstěhoval do Afriky než každý den číst ty rozbouřené články všude kolem :D
    • ááh crap špatná diskuse přehodím to do správné :D
  • Příběh téhle série v kostce: Assassin... A$$a$?in... A$$a$$!n.
  • Pár screenu ze hry http://www.pcgamer.com/previews/assassins-creed-4-black-flag-everything-you-need-to-know/
  • Nevím co vám vadí todle Assassín je ale v dalším stylu to furt nechápete ten příběh ?! Díky Ezio se assassíni zase rozjeli a prostě museli být všude stejně tak jako templáři. Jak by asi to vše ty poklady a cenosti atd dopravili do Ameriky jinak než po vodě tak někdo to hlídal musel. Mě se to zamlouvá mnohem víc jak III. Doufám že boje budou náročnější a celkově hratelnost bude na jiné úrovni! nerad bych viděl že do mě střelí dělová koule a poběžím dál :D nebo že to bude šít jen do mě a do spolubojovníku ne .. atd..
    Doufám že se budou dobývat města typu jak tomu bylo velká flotila se vylodí někdo pobliž potom útok na hradby vylézt je jako assassín najít nenápadně guvernára a zabít ho dřív než odrazí utok :) atd. snad to neposerou
    • Osobně čekám na AC tipuju tak IX-X, tam někde by se to mohlo lámat na "jsi příslušník elitní jednotky Assassin Brigade při 5. pěchotním pluku námořnictva USA a budeš zabíjet zlý bubáky, co v Iráku zapalujou ropný vrty a pole" nebo něco podobnýho. Jo, tam bych viděl, že to spěje :) Zlatá jednička a dvojka, ty měly i historický poselství a o historii se i opíraly. Zbytek je zase dojení, dokud z vemene nezačne cákat krev. A i poté určitě ještě vemínko něco dá :)
      • Až to tam dospěje tak budu nadávat taky :) pokud z tohodle udělají sra... taky budu nadávat a neuvidí ani korunu :)
    • Dobra mise byla ve trojce, jak jsi sbiral poklady pro toho pošuka a on ti pak dával "namorni" mise, jak te dovezli pod skalu na kterym byla pevnost a ty ses do ni dostal a pak utekl za dopadu delovych kouli :) To byla parada
  • Jak uz tady nekdo psal - tohle neni AC a kdyz si tento nazev ze hry odmazame, tak z toho muze byt i zajimava hra. Nicmene tohle je posledni hrebik do rakve pro 2 dilnou serii AC. Skoda
    • mohli by z toho udelas pekny crossover Assasin´s Creed x Risen
  • Aspon je to pro UBI skvela prilezitost ukazat realisticejsi pohled na piratsvi misto nejake pestrobarevne disneyovske atrakce pro deti s mluvicimi papousky a kapitanem s drevenou nohou a paskou pres oko, co mluvi stylem "Yo-ho-ho mateys, lets sail to the bloody seas!" Vrazdeni, loupeni, znasilnovani, pleneni, vypalovani, unaseni deti, kurdeje, hlad, vzpoury.. oh wait
    • V AC budou piráti vylíčení jako superhrdinové, kteří zabijí 40 lidí aniž by se jich někdo dotkl.
    • Magister_Peditum
      Realistický pohled v sérii AC? WTF? *15*
      • realistictejsi :)

        treba dvojka mela sice absurdni souboje, ale realie renesancich mest mela zpracovane pekne, aspon co se tyka dulezitych mist a budov to bylo vazne trochu jako prochazka po Benatkach nebo Florencii

        v karibiku nejake realie pamatek ci historickych budov moc resit nemusi, tak by se mohli zamerit na realisticke zobrazeni zivota na lodi :D
  • assassini ... jakože tajná organizace .... jejichž člen se od trojky promenádují v bílém oblečku po ulicích za bojů o americkou nezavislost a vraždí červenokabátníky po stovkách, načež se teď budeme promenádovat v bílém oblečku po lodích. Víceméně budeme na moři přeskakovat z jedné lodě na druhou.

    tohle je ASSASSIN s CREED:)
  • Jsem za každou 3rd person akci/rpg/adventuru, která má příběh, rád, protože jich tolik zase nevychází.
    Sice to vychází dříve než jsem předpokládal, ale nevadí.Těším se i když je fakt, že tohle možná měla být AC3 a AC4 měla být s Connorem.
  • Titulky. ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=Tg3Ir8QaT9o&feature=youtu.be
  • calwin
    assasins creed skončil u revelations... to ano... ale pirátska tematika mi príde stále lepšia ako americká revolúcia...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit