Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale štve mě, že Zaklínače se prodá 2 mega, bez DRM a s DLC zadarmo. A zatímco pïtomýho CoD 10 mega a ještě tam vychází DLC za cenu celé hry.
    • COD má dlouhou tradici, zná to hodně lidí, taky střílečky se hrají víc, nevím jak dlouho je CD projekt, jestli pár posledních let, tak je pochopitelné, že toho neprodají tolik
    • To mě né štve je mi to tak nejak jedno,ale rozhodne to u me vyvolává otázky na který se docala snadno dá odpovědět. Je to přímý otisk mentality lidstva. A takových případů je mnoho, kdy naprosto skvělá hra se dočká po např. 2.letech 3. milionů kusů, nekdy ani to ne a pak na druhý strane tu jsou doslova paskvily (nechci bejt konkrétní), který např. u me nemaj za mák cenu a v den vydání lámou recordy a prodávají se v milionech kusů hned v den vydání. Hold to tak je a nejspíš vždy bude. Bohužel je to tak.
    • rpg nikdy nebyl mainstream (a to vcetne pseudorpg jako diablo, i kdyz takovy bezduchy hack&slash melo sirsi publikum), navic cokoliv, co byt jen zavani minimalni obtiznosti, nema potencial pritahnout mladou, konzolema zdegenerovanou, generaci
  • Indy
    Naprosto skvělé věřím, že to bude masakr a chlapi si zaslouží každý cent za takové hry co dělají
  • Faolan
    Deus Ex, Blade Runner a Shadowrun :)

    Co víc si přát? Na hře se podílejí tvůrci původního universa, DCP dělá kvalitní hry a věnuje hráčům hromadu pozornosti... a je to zatracené cyberpunkové RPG.
    Thale hra bude buďto obrovské zklamání a nebo něco co si člověk pustí i po deseti letech a bude s láskou vzpomínat jak otevíral hrál poprvé a šimrala ho celá páteř. *3*
  • Právě že naopak. Ten SOUNDTRACK je mega hustě nařezově špicový... Hodí se do žánru hry "Cyberpunk" přece! :)

    Těším se,doufám že výjde i pro PS3. ;)
    • Za dva roky tu bude PS4 takze neni dovod si mysliet ze to bude na PS3...
    • Sám PS3 vlastním, ale k vydání na ni se celkem určitě nestane. Je to už celkem zastaralý kus hardwaru + programování je na ni horší. A když už ani nedělali port Zaklínače 2 na PS3, tak pochybuji, že Cyperpunk bude. Škoda ale, že toho Zaklínače 2 neportli.

      Jinak pro PC naladěnou komunitu na games, slavnostně oznamuli, že od léta nebo někdy po něm, budu mít PC, které zvládne dnešní a doufám, že i budoucí hry alespoň do té doby, než Cyperpunk vyjde.
  • *Slint*
  • animátoři pro CD Projekt jsou fakt třída, byl jsem moc rád, že draftovali i Tomka Baginskiho (i když možná jen dočasně? dělal intro k W2), protože to je fakt můj animační bůh...

    tohle bylo to první, co jsem od něj viděl, a byl jsem naprosto okouzlen:
    http://www.youtube.com/watch?v=4_7ojVm806c
    • Tohle nejsou animátoři CD Projektu, ale firma Platige Image, ve které je i Baginski (a zrovna ten má na starosti všechny ty animace pro CD Projekt). Kromě toho dělají věci jako CGI pro polské reklamy, dělali třeba i efekty k Lars von Trierovým filmům (Antichrist a Melancholia).
  • Tak jelikož je Zaklínač, ať hra nebo kniha moje srdcovka a CDprojektu moc věřím, protože oni myslí na lidí, ne jen na peníze ( EA, Activison...) jsem velmi zvědavej na hru. Něco takvého tu dlouho nebylo.

    No a trailer *14* bez chyb.
  • Go go CD projekt.Ať to bude cokoli, docela bych si to zahrál...třeba to strčí warrena s deusem do kapsy hh xD
  • Menorri
    Konečně se někdo odvážil neurčit datum vydání na hodinu přesně a v klidu dokončit projekt na kterém pracují.....doufám že Vám to vydrží....na hru si určitě počkám.... *4*
    • Pokud vím blizzard tohle dělá běžně.
      • Ale nějak se v tom co dělají už zapoměli ... a všichni jsme už dál ...
  • KIMCID
    máme se nač těšit jen tak dál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit