Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč hned děláte závěry? Nic to na vašem oblíbeném seriálu nezmění, dívat se můžete dál, čist knihu také, tak nač to vzrušení? Já jsem na to docela zvědavý, ale nepředpokládám, že by to byl nějaký wow-killer. Co se mi na tom líbí je to, že konečně je tady mmorpg z relativně reálného středověku, tzn. žádné svítící 8m meče apod.
    • KIMCID
      gutt
  • you win or you die -> YOU WIN OR YOU DIE -> 2x YOU WIN OR YOU DIE -> 3x YOU WIN OR YOU DIE - 4x YOU WIN OR YOU DIE.

    Myslím ,že jsem umřel. *16*
  • Hairy_Ass
    Koukám, že se opakuje scénář z Pána prstenů. Vývojáři opět kašlou na knižní předlohu a ubírají se pouze po stezkách kopírování looku z televizních obrazovek.
    • Jestli myslíš lord of the rings online tak si vedle jak ta jedle, s filmem to nemá nic společného až na univerzum..
  • Najlepsia cast videa bol ten zakradajuci sa chumaj co zozadu zabil toho blba v strede luky a nabehla tam ta hlaska Betrayal, to som si oprskal mineralkou cely monitor xD
  • KIMCID
    co třeba pořádnej mod do mount and blade na téma GoT
  • já bych to hned nezatracoval
    bsg online taky nevypadalo nijak úchvatně ale získalo si mě otevřeným a nenalinkovaným světem založeným na pvp na rozdíl od většiny ostatních mmo který jen klonovali wow
  • Poblit se muzu ihned nebo musim do fronty ?
  • NAprosto výborný seriál (ať už je tu 3tí serie!) se všemožně snaží zpizdit debilovinama okolo jako je tohle.
    • Tikov
      až příští rok a vzhledem k tomu, že autor se zatím dopsal jen do 5. knihy ze 7, tak bych na to ani tak moc nespěchal. (Ať radši dopíše ságu a až pak seriál)
  • Age of Conan je prostě best *4*
  • Nejvíc mě pobavil velký nápis WAR a pak záběr na 4 postavičky mlátící se mezi sebou.
    • no dyť to taky bude F2P maximálně pro 4 Hráče:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit