Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je na te hre neco zajimaveho? Nejak tam nevidim duvod, proc to vubec zkusit.
    • Jack1947
      Důležité je že to je volovina která až moc klade důraz na hrsiny které jako by z Overwatch vypadli, teda volovina v tom smyslu rychlé - bez Matchmakingu ( hrál jsem jen 6 her a prohrál jsem všechny protože jsem byl řazen proti lidem co tam strávily o dost víc času :/ ) Bedničky taky z Overwatche. lol. ( jinak to je možná i Ffreeimum když se to dá koupit za měnu ty customizace).

      +přehnané Hw požadavky a grafika neodpovídá vůbec.
    • Není. A to je dobře. Mr. Blešák si zaslouží studenou sprchu, hlavně za tu spoustu blbejch keců z doby kdy působil u Epicu...
    • Jack1947
      Spíš bych to viděl tak jestli potřebuješ uvěřitelnější grafiku a hnusí se ti celkově Overwatch tak je to asi pro tebe.
      • OMG. Tohle není ani trochu jako overwatch. Je to klasická arenovka s gimmickem z Attack on Titan. Může to uplně zapadnout, ale může se z toho stát i kult. Jen by to měli lidem nějak prodat, pokud mají co. Marketing to má ještě nešťastnější než Titanfall.
        • Jack1947
          Titanfall se stále i po 2 letech hraje ( teda 3ech) uvidíme co tohle a vidím v tom Overwatch minimálně inspiraci. Pochybuji že to bude styl Quake/UT.
          • Mně to teda přijde jako Unreal Tournament, co se nejmenuje Unreal Tournament a klade větší důraz na vertikální boj.

            Přiznávám, že hru vůbec nesleduju, takže možná mluvím z cesty, ale nemám dojem, že by tu byly nějaké role, do kterých by se jednotlivé herní postavy profilovaly, takže mi to moc jako parafráze na OW nepřipadá. Prostě se tu skáče a střílí.
            • Jack1947
              Jenže tam popstavy neměli vlastní ability ani nějakou ultimátku. Skill měl každý hráč sobě vlastní *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit