Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct že po patchy 8..je optimalizace o dost lepší aspoň u mě se výkon zvedl o cca 30%..a co se týče GamePlaye..tak módy typu Divide et Impera nebo od našeho krajana Radiouse...hodně to zlepšují...a na nadcházejícím modding summitu by mělo CA uvolnit map editor..:) takže půjde zmodovat paradne i mapa kampaně...a to nemluvím o připravovaném ROME 2 Total Realism..Roma 2 určitě není žadnej trhák..ale ofiko patche ze strany CA a hlavně moderska komunita z toho podlě mě udělají velmi dobrou hru..což mě vede k názoru že ta hra není v jádru špatná a dost věcí ještě pujde zlepšit...viz informace zde http://www.twcenter.net/
  • a kdy to má vyjít?
  • spook.y
    Jako velký fanoušek série mi tohle opravdu vadí. Na Rome II jsem se těšil opravdu hodně, ale je mi do breku když čtu jak je to posr.. ! Pak se zase budou všichni divit, že se jim další díl neprodává a že bla bla bla na PC jsou jen piráti bla bla bla, protože si to předem radši stáhnou. Podobné je to u hodně her.
    • Souhlas, jako by si to dost neposrali při startu. Oni do nedodělané hry začnou práskat DLC. Já rozumím tomu, že asi mají týmy, které se věnují opravě hry a týmy, které se věnují tvorbě DLC, ale i tak to působí divně.
      • jako kdyby to bylo prvne, co vydali nedodelek a misto oprav se venovali chrleni DLC.
      • minimálně to měli dát zadarmo jako náplast za zmršený release
        • Shania
          no minimalně jsi ty dvě dlc zdarma dostal, pokud jsi měl preorder, tak tri.

          Taky by klidně mohli CA vydat hru a uz na ni nemaknout, to mi neprijde jako lepsi scenar.
          • taky by mohli vydat neco, co uz je od zacatku plnohodnotna hra, bez zasadnich chyb a s optimalizaci na vetsinove pouzivany HW... *7* Misto toho se serie TW pomalu stava znamou predevsim vydavanim zasadnich patchu jeste pred oficialnim uvolnenim nedodelku vydavaneho za vysledny produkt a naslednym testovanim na zakaznicich
  • Pamätáte si datadisk na Medieval II: Total War? Mal 4 samostatné kampane za trošku vyššiu cenu(ja som ho kupoval za 799 sk, čo je možno 25 eur).
    Asterix a Obelix by mali spraviť výpravu smer štúdio CA a poriadne to tam vyplieskať, aspoň tak ako to robia vo filmoch. Za nenažranosť a pohromu zvanú Total War 2: Rome.
    • Kingdoms...vrchol datadisků
  • Mě by bohatě zatím stačilo kdyby to fungovalo jak má :D
  • Tragedie dnesni doby, hra byla vydana v uspechanem stavu alfatestu a misto toho, aby se snazili udobrit si rozladene hrace, opravou enginu, hloupe AL, zmenou opravdu debilniho interface, takmer nefungujici a velice strohou diplomaci atd. ...tak vydavaji nesmysly typu blood pack a ted pred vanocemi, dalsi placene DLC. Tohle DLC by meli jako omluvu dat vsem zdarma a prosit hrace, aby je vzali zpet na milost. Ale co predobjednavky se jen hrnou ... hnus.

    Ode mne jiz neuvidi ani EUR a bez modifikace jako napr. radious je tento hnuj nehratelny.
    • No já musím říct, že jejich snaha je znát po patchi 6 nebo 7 (nevím tak moc jsem to nehlídal) se mě už hra skoro vůbec neseká (jen když se to začne mlet, ale to tam mám armádu na max + ještě zvětšenou 1vs1) Ai nevím jak na tom je, ale když si zahraju historickou bitvu tak chvíli je ok pak mě přijde taková zmatená asi to nebude ještě ono. Konečně tam jsou formace, ale někdy prostě nechtěj útočit a chovají se jednotky dost divně někdy se můžu doslova uklikat jak blázen aby na něj zaútočily ..... Falangy pro hoplity vypadají furt hnusně takže závěrem je ještě co dohánět, ale už to není tak hrozné, určitě bych tomu stále nedal 10/10 dle mého takhle měla vypadat hra hned po vydání, ale jak jsem říkal je stále co dodělávat ....
      Jo a nevíte prosím vás zda jde vypnout ta HOVAD... když najedu myší na jednotku a mohu ji levým tlačítkem posouvat ?
      • taková trochu blbá otázka... kde se stahujou ty patche? googloval jsem, ale nemoh jsem to za boha najít.. dík :)
        • Magister_Peditum
          Slůvko thepiratebay ti asi nic neříká, co? *15*
        • Jestli máš neorigo tak to máš asi smůlu jinak Steam to stahuje automaticky ... a nebo tím na něco narážíš ? :D
      • Ještě jsem zapomněl dodat Shoguna 2 rozjedu na ultra ..
        • možná by měl někdo těm CA říct, že by nebyl špatný neměnit to co na minulých dílech dobře fungovalo a naopak opravovat věci co jsou rozbité, jako třeba diplomacii která nefunguje už 8 dílů za sebou.. úplně vidím to ticho a šok ve studiu po vyslovení téhle revoluční myšlenky
          • spis huronsky rehot....proslo jim to uz tolikrat, ze z jejich strany neni zadny duvod se timhle zabyvat
  • Mě by spíš zajímalo, kdy se k nám od CA dostanou první střípky informací o tom, kdo mohl za její stav
  • počkejte si na Europu Barbarorum 2 to bude teprve Rome 2 *4*
    • me na techhle modech do starsich tw mrzi že nepredelaji strategicou mapu, ingame bitvy vypadaji porad dobre ale na tu mapu se neda koukat. pritom by stačilo tam dat jen nejakou namalovanou mapu
  • Ústredie CA
    "RTW2 : Rise of Persia / Greco-Persian Wars / Peloponnesian War, anybody? Nah, BOORING! Let's make a game about Caesar's conquest of Gaul. It doesn't matter that it was 8 years of mostly "peace" with a few rebellions here and there with barbarians who never really stood a chance. Caesar is there. That's all people care about."
    • Zase vzhledem k tomu, jak momentálně v Rome 2 funguje Falanga, nedivím se, že do Řecko-Perských válek ani Peloponéské války nešli.
  • peaNutz
    Sice sem si datadisk přál jinej ale tahle kampaň by mohla být hodně zajímavá obzvlášť jestli se vážně inspirovali Zápisky o Válce Galské. Těším se že se vrátí historické postavy a doufám že tam budou konečně i historické události a třeba i víc videí který v základní hře hrozně chybí. Velký plus je taky jeden tah = 2 týdny a roční období :)
    • To mě baví. Tady to jde udělat 1 tah = 2 týdny, v původní hře to udělat prostě za žádnou cenu nešlo. Teda to jsou slova autorů, to mi dost smrdí.
    • vždyť to jsou jen PR kecy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit