Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • docela primitivní seriál, který se snaží prvoplánove šokovat diváka násilím a sexem. predpokládám že literatura na tom bude podobne (neco jako zaklínač v bledemodrem)
    move along pls, nothing to see here
    • Jack1947
      Nevím neviděl jsem jen slyšel(chválu)... ale hru protože mám Telltale hry rád zapařím rád.
  • How dare you?! Ramsay BOLTON!!!
  • Do pí*e už zase Lena Heady?! kur*a naučte se aspoň psát jména správně, neumětelskou češtinu toleruju už dloho...ale nemusíte přidávat na té demenci fakt ne
  • doufam ze tam bude dost sexu
  • Hmm ... kde ja to jen, nejakou hru ze sveta uz sem v ruce mel ... bylo to ... hnusne graficky, nedalo se to prakticky ovladat, bylo to zcela linearni, naprosto puste ... a po asi hodince sem to smazal.

    Ve 100% pripadu plati. Pokud nekdo dela hru podle filmu (nebo film podle hry), tak je to vzdy sht sht sht.
    • Tilwaen
      Lego? Tron? Batman? Star Wars? Alien vs. Predator?
    • Kozy
      Tak to si evidentně nehrál Toy Story.
  • Hezké. Vypadá to jako hra z roku 2007. Ted když tam Telltale nemaji ten svůj lacinej "pixel shaderovej" filtr, tak to vypadá hnusně a ještě bez stylizace. Pokud i gameplay bude ve stylu druhý kapitoly WD. tzn. "zmáčkni tlačítko pro dokončení hry" Tak to bude krásnej průšvih :)
  • Vypadá to dobře, má to dobrou atmosféru. Ale mám trochu strach z těch pěti postav, aby jsme se s nima stihli vůbec nějak seznámitm, poznat je a pochopili jejich pohnutky jestli bude mít jedna epizoda zas tak 2 hoďky.
  • Krescz
    skvele, doufam ze to nebude jak s Wolfem.... jedna epizoda za 3 mesice
    • Jack1947
      Aby nebyla za půlroku, to bych hele neřikal hned dvakrát.
  • Jak je to s primární platformou? Ta hra je dělaná na tablety, tzn. že to bude jen vybírání dialogů a klikání na ikonky v prostředí nebo bude hra komplexnější?
  • ja chci dalsi knihu!!!!!!!!
    • Magister_Peditum
      No, vzhledem k tomu, že se na Tanec s draky čekalo asi 5 let... tak to s nějakým brzkým vydáním dalšího dílu moc nevidím.
      • Tilwaen
        Kdesi v rozhovoru s Martinem jsem četla, aby mu lidi neposílali žádosti o dokončení knihy, jinak vždy, když mu takto nějaká žádost přijde, nechá zabít jednu postavu *1*
        • *jednoho Starka
    • Kedaro
      A co Rytíř Sedmi království?
    • v usa už prý vyšla předposlední knížka
      • nevysla bude az pristi rok na podzim
        • KIMCID
          ok ups

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit