Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady se někdo velmi inspiroval Flatoutem...chudák Colin Mc Rae se musí obracet v hrobě, z rally udělat destrukční derby?? nvm no..
  • Jestli je pravda,jak tady nektery lidi tvrdi,ze jde o spin off,tak mi to nevadi,urcite to bude sranda.Krome Flatoutu tady prakticky zadny destruction derby neexistuje.Pamatuje si nekdo na Dirt track racing?Na svoji dobu bomba zavody s vybornou fyzikou a s takovejma moznostma stelovani auta ze by dnesni hry mohli tezce zavidet.Jinak od 4tyho dilu Dirta bych si pral klasicky erzety,dlouhy,trosku obtiznejsi nez Dirt 3 a hodne jejich variaci. A UZ TAM KUR_A DEJTE NAKY SKODOVKY :D
  • Nevím proč všichni remcaj že by se Colin obracel v hrobě, když už je to dávno jen DiRT, bez Colina v názvu... Já osobně jsem jen rád, že Codies prdějí jedny závody za druhýma a to ať off-road, nebo F1, protože mám vždycky jistotu, že to bude podařený titul ať už arkáda nebo simulace, ale vždycky s kloudným jízdním modelem.
  • FlatOut 3 je zmrzacen a tohle vypada na solidni zabavu
  • cistej Flatout proste tragedie
  • Docela se na to i těším.Přijde mi to jako pěkná kompenzace za po*ranej Flatout 3 *4*
  • Takhle mel vypadat treti Flatout, od DiRTu bych radeji konecne poradny rallye. Ale toho se uz asi nedockam
  • No .. vypadá to jako FlatOut :) Konečně na tom enginu (snad nepodělají fyziku :) )udělají i takovou hru :) Ještě něco na okruhy a bude to fajn :)
  • Divotvurce
    Vůbec bych se nezlobil, kdyby z toho vylezl třetí FlatOut.
    • jak občas v komentech narážím na tvé názory, tak s tebou většinou souhlasím, neposlal bys mi na sebe nějaký kontakt? třeba mail? můj je 94NiS88@seznam.cz
      • Divotvurce
        Jasně, proč ne. Mám tu mail: david.mikerasek@centrum.cz
        • díky
  • FlatOut 3 ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit