Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam ze az se stane ze serial Walking Dead skonci (coz doufam ze se nestane) tak se toho nekdo chopi a udela fps nebo tps ktere bdue presne opisovat udalosti v serialu nebo komiksu proste hrat za Ricka Grimese od zacatku celeho serialu do konce podle me by to bylo fakt super a hlavne ne tuhle komiksovou grafiku to ze predloha je komiks nemusi hned znamenat udelat komiksovou graifku aj chapu ze to je asi snazsi kdzy je to takhle pokud by to bylo podle komiksu tak klidne ale pokud pdole serialu tak radsi proste normalni a ne cellshade
  • mně se tady něco nelíbí, tahle hra byla dřív prezentovaná jako adventura, z těch screenů jsem to poznal, černoušek a jeho dcérenka...
  • Vrook
    Chci konečně zombie SURVIVAL HOROR. Předchozí zombie hry (dead island, dead rising) byly většinou jenom kraviny, kde se sázelo na vyvražďování zombies po tísícovkách, používání srandovních zbraní a celkový legračnosti a absurdnosti. Neřikám že to nemohlo bejt zábavný, ale to, že se třeba Dead Island původně představoval jako Survival Horor byl docela výsměch. Zábava možná, ale atmosféra vůbec žádná..
    • EuroSamurai
      Hutná depresivní atmosféra,město plný zombie nutnost jíst či spát a spolupracovat s ostatníma,možnost toho, že se přátelský npc stane zombie,žádněj hud žádněj zaměřovací křížek,zbraně se zpětnym rázem, system poškození podobnej tomu z Deus Ex 1(PC),rozmanitost zombie od rychlíků po šoupaly,system charakteru z The Thing kde se mohla přátelská NPC kompletně zbláznit a spáchat sebevraždu,možnost stavět zátarasy a role play by taky bodlo.
      Ah sakra, že já si dneska nevzal bryndák!
    • též bych chtěl nějaký realisticky udělaný horor se zombie, kde by se před nima utíkalo nebo obcházelo hordy, myslel jsem, že by takový mohl být dead island, ale bohužel
    • Co třeba oldschool zombie RPG?:)
      http://www.deadstate.doublebearproductions.com/
      • EuroSamurai
        Na dead state sem hodně zvědavej.
        Jen si myslim že si na něj počkáme ještě dost dlouho.
        • podla vsetkeho do konca tohto roka / zaciatok dalsieho ho uz uvidime :)
    • ZvacA
      http://www.youtube.com/watch?v=L7rIniKRNYU&feature=related Já osobně pořád očekávám něco na tento způsob. Být součástí jednotek, které by byly dislokovány na určité místo v rámci operací při počátečních střetech s nákazou, či čímkoliv a ve snaze se silou vypořádat se s tímto problémem. Zpočátku velká hurá vojenská akce, která by se ne úplně podařila a plynulý přechod do survivalové atmosféry s partou přeživších... takto však nezbývá, než skládat poctu moderům.
      • deridon
        to má super atmosféru teda.. Armu 2 jsem nehrál, ale tohle je hodně solidní
      • Dyť tam říkají, že hlavní postavou bude jakýsi týpek, jenž měl nastoupit do vězení...který ještě potká malou dívku jménem Clementine...tak těžko půjde o nějakou jednotku...tohle spíš zatím připomíná The Last of Us se zombíky *1* ale tato hra má obrovský potenciál, tak snad si dají záležet...celkem zajímavě vypadá grafika, z těch screenů to vypadá na silně komiksové pojetí...
        • ZvacA
          Možná došlo k nepochopení, ale měl jsem na mysli zpracování konceptu z videa obecně v rámci zombie her, nešpekuluju tu o náplni Walking dead.
    • DeathOnVacation
      Ámen
  • XorxoxTalarius
    Proc? PROC? Proc porad vznika neco se zombiky ... ja vim ze je to trendy, ale uz je to strasne ohrane a osobne cokoliv kde se vyskytuji zombie nehraju (musim priznat ze i Saint's Row: The Third mela jednu misi se zombie).
    Ja nevim, kam se podela invence? Opravdu s velkou nostalgii vzpominam na Spellcross, kde proti moderni technice stali nemrtvy, hordy orku a podobne srandy ...
    Ruku na srdce, take vam uz ti rusove/mimozemstani/zombici prijdou strasne ohrani?
    • DeathOnVacation
      Mě se náhodou líbí, že k této hře tvůrci přistupují jinak, než je u většiny zombie her zvykem a tím pádem to může být příjemná změna. Třeba něco, co bude mít trochu blíž k tomu, co hráči čekali od Dead Island po onom prvním renderovaném traileru. Nezbývá než čekat.
    • zx_spektrum
      Především proto, že komiks The Walking Dead (jehož první díl byl už v roce 2003) je vcelku úspěšný mezi lidmi i kritiky (mj. dostal jednoho komiksového "oskara"), a proto, že seriál The Walking Dead postavený na tomto komiksu je taktéž vcelku úspěšný mezi lidmi i kritiky (mj. jedna výhra televizního "oskara" Emmy a spousty dalších). Je poptávka, je nabídka, je úspěch, bude hra. S tím nic nenaděláš.
      • XorxoxTalarius
        Ja vim ze ne ... ale opravdu jsem prezombikovan. Filmy, serialy, hry .... brrr. Tak mi asi nezbyde nez nainstalovat ten staricky Spellforce, nebo si v UDK udelat neco vlastniho :D
    • ja bych si nahodou nejakou poradnou zombie hru dal :) , porad cekam az vyjde nejaky titul ktery za ty kacky bude stat :)
      • l4d 1 :) Ale ten už asi máš, teď už je ta hra mrtvější než zombík po dvaceti letech..
    • vlastik.plaminek
      Rusáci a emzáci jo, ale zombíci se neohrajou nikdy.
  • To bude bomba *5*
    • To bude zomba *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit