Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď tak uvažuju a nový kotor stejně nebude a když jo tak to stejně disney pohřbí multiplayerem nebo dětskou grafikou takže poslední naděje na normální rpg ze světa sw jsou modeři.
  • Vývojářům přeju ať se daří a místním mmo a bf děckám aby jim zhořeli kompy nebo na čem hrajou. Kotor není pro dnešní mládež, tam je třeba zapojit mozek a ne rvát všechno do strength. Radši si zahrejte swtor to je tak akorát pro tu nižší věkovou kategorii.
    • Tvůj komentář je koukám také z takové té nižší věkové kategorie. :)
  • tvl co blbnete?..tak si nekdo "vylepsuje" (predelava, upravuje) svoji oblibenou hru,nikdo vas NENUTI to stahovat nebo na to jen cumet a muzete si vesele hopsat v puvodni verzi *7*
    Kdyz ma nekdo chut si to upravit ..tak at si z toho udela treba my little pony *3*
  • Budu muset koupit širší monitor. 3/5 reklamy 2/5 samotný web
    • Ja koupil novej monitor a ta plocha navic je ted vzdy vyplnena reklamou.
      Vetsi monitor ti nepomuze *1*
      • Si panove radej kupte sponsorship (v cene dvou piv ci krabky cigaret... i kdyz dneska uz ani to ne) a nemusite to resit *7* ... z neceho ty vyplaty, konektivitu, hw a kdo vi co jeste platit musej...
        • jasny, poslu jim prachy a za odmenu mi budou mazat komenty atd, zapomen, adblock a páčko
          • Zajimavy ze mne v zivote nic nesmazaly... jestli ono to nebude o necem jinem... *7*
            • asi jsi koformni jedinec, ktery pise v souladu s redakcni politikou, zkus napsat neco nesouhlasnyho do komentare, treba ten hipik smutny nesnese nic v rozporu s jeho nazorem
  • tvl děcka co si v životě v MAXu nezkusily vymodelovat ani pomeranč tady kafraj že pro ně někdo dělá něco zadarmo, ale co, jsme v Čechách a na Games, proč mě to překvapuje *7*
    • O to nejde že někdo něco dělá zadarmo(dělám občas 3d v blenderu, 2d v legálně koupeném cadu LT, na maxe normální smrtelník nemá peníze, ty piráte *3*) jde o to, že kdyby v popisku nebylo napsaný, že jde o kotor, nebo vůbec o SW, tak bych to nepoznal, kotory jsem hrál oba nedávno a nemyslím, že potřebují nový grafický kabátek, narozdíl třeba od starých ultim, kde bych to i uvítal
      • x12: pak určitě víš, kolik i ta jedna jediná scéna co je na úvodním obrázku musela dát práce

        myslím, že nejepší recept na podobné kecy je sám se zapojit do nějakého modovacího projektu , strávit nad tím desítky či spíš stovky hodin a pak si jí přečíst na fóra ranty různých usmrkanců na vaší práci, trochu pokory občas neuškodí
        • ??? proč reaguješ na mě a odpovídáš x12? Jinak úsilí je to dobré, ale když už seš u rantů usmrkanců a psal si co čekat v čechách na games, on si to sem určitě půjde přečíst *7* ale samozřejmě že to dostane sežrat, hlavně od amíků, stejně jako mu to spousta lidí pochválí, taky hlavně amíci, ale nadávat co čekat od čechů a pak mlít něco o pokoře, to chce koule *7*
          • jo, koule, ty já mám *3*
        • Ja nerikam ze jim to nedalo praci ale ze kdyby si predtim na mensich modelech vypilovali skill bylo by to tisickrat lepsi
    • v 3ds delam 5 let
      • TheGGG
        ty děláš tak leda BDSM
      • test
        • jakej
  • co to sakra? toto ze ma byt "remake"? kacirstvo!
    • MikRyder
      Má to být mód, něco co si vlastník hry zahraje, když to doinstaluje.
      • chce to byt KotOR ktory to ani nahodou zatial nieje. navrch nepotrebujem poucenie ze je to mod, to vidim aj sam.
  • A ty star wars jsou v tom kde, mohu-li se optat.
    • Nikde, stejne jako v sedme epizode.
    • Copak tam nevidis tuny textu v aurebeshi? *1*
    • ty podsvětlené schody.
    • Styl je podobný SWTOR, takže tam SW je. ;)
  • Takovejhle fan fiction projektů už u bylo. Jaké procento vůbec bylo dotaženo do konce? Ano, najdou se světlé výjimky, ale většina je schovaná pod kobercem...
  • Bral bych pokračování KOTOR a KOTOR2. Remake popravdě ani nepotřebuji, protože atmosféru dokázaly původní hry poměrně obstojně (KOTOR1 hodně dobře) vykreslit už dříve a vsadím se, že bych se do toho dostal i dnes. Ale držím jim palce, práce kolem toho bude ještě až až.
    KOTOR2 navíc dostal komunitní update, rozšíření příběhu nebo doplnění chybějících částí hry.
    SWToR jsem fandil, ale co se teď kolem toho děje, to buď brzo skončí nebo to akorát Bioware jen uškodí.
    • SWTOR jsem si nedávno nainstaloval a docela mě to chytlo. Projít příběh už není běh na dlouhou trať a celkově se hra hraje více jako klasický singleplayer, než MMO. Spousta věcí se zjednodušila, není tedy problém se lépe zorientovat. Navíc nový obsah z dvou posledních rozšíření je poměrně solidní. Jediné, co celý systém trochu kazí je značné omezení neplatících hráčů, i tak se ale dá pohodlně hra projít a momentální stav Cartel Marketu, kde nabízí docela málo muziky za hodně peněz (aktuální balíčky). Jsem zvědavý kam se hra bude posunovat dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit