Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inspirace StarCitizenem je tam patrná, ale s SC se rozhodně srovnávat nemůže. Tohle je totiž arkáda. Čímž netvrdím, že to bude špatná hra. Rozhodně ale nebude pro mně. Nemám totiž rád opice.
  • Ivo_Woody
    btw. kdo nemá ve sbírce jedničku, tak na Steamu je do 5. července za 2.49€...

    http://store.steampowered.com/app/15130/Beyond_Good_and_Evil/
  • uaxpk
    Nečekal jsem, že to bude až taková konkurence pro Star Citizen co do technologie. Každopádně engine vypadá mohutně.
    • Nelze to srovnávat. Tahle hra se totiž jednou skutečně dostane do finální podoby a vyjde.
      • Na tenhle koment sem cekal. Totalni **** do ust. Kdyby sis pozorne precetl clanek, tak bys vedel, ze tuhle hru delaji 3 roky a maji kulovy, jen engine. Krasny dukaz ignoranstvi a dvojiho metru...
        • Povíme si za cca tři roky, když už hra bude na pultech v obchodech.
        • uaxpk
          Přesně.
    • Konkurence (technologicky) pro SC to neni ani omylem. Uz jen fakt, ze ta hra musi bezet na stary PS4, to prakticky vylucuje. Navic z jednoho tech dema, ktery bezelo na PC a kde toho moc nerekli co se tyce technologickych featur, bych fakt nevychazel.
      • uaxpk
        Jasný, z jednoho videa toho moc nevyčtu. Nevěděl jsem, že to má vycházet i na aktuální konzole. Spíš mám pocit, že než to vyjde, tak tu bude nová generace (vzhledem k tomu, že to nemá ani předběžné datu vydání). Co se týče SC na PS4, http://www.star-citizen.cz/star-citizen-pc-ps4-a-konzole/, tak osobně si myslím, že to na konzole nakonec vyjde.
        • Mozna vyjde, ale ne na tuhle generaci PS (vzhledem k tomu, ze hra, resp. engine se neustale technicky vylepsuje) a ne online verze, protoze kdo by platil PS servery, KS backeri urcite ne.
  • A když to náhodou zvládnout, tak si z toho každý sedne na pdel... :-) radši jim budu věřit. Nic to nestojí a vlastně proč ne. Za tu dobu co pařím hry a objeví se něco výjímečného... 50% slibů zklamalo ale 50% dostálo. Tak třeba to teď buda ta lepší padesátka :-)
  • Osobne mi to spis pripomina prezentace Star Citizen *1*
    • ukazou odzoomovani a hned odbornici rikaji SC..
  • Jo
  • kubi-wan
    Ne.
  • Hmm když tam bude jen jedno malé městečko na celé planetě tak to pusté prostě bude a nezáleží kolik takových planet bude. Stejně se dostaví pocit samoty či nedej Bože odfláknuté práce. Nejsem si tím jistý, že se vydali správným směrem. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit