Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám že se ve hře ukáže samotní Cthulhu. *4*
  • Hanzales
    No, teď jsem si poslintal všechny naježený chlupy!
  • Achh, ano prosiiim, miluju Dagona! At se tohle povede kdyz uz dark corners of the earth nesel hrat.
    • jak nešel hrát? Dohrál jsem to do konce. Ano, bylo tam pár bugů, ale ty daly obejít, stačilo googlovat. Vím že jeden bug byl s tím Dagonem na té velrybářské lodi (už si nemapatuju v čem přesně spočíval, ale šlo na to vygooglit řešení), a další bug byl někde těsně před koncem hry, hry jsi měl časový limit na to uniknout z těch jeskyní, ale nedalo se to stihnout, bylo nutno si někde zvýšit rychlost běhu. Žádných jiných game breaking bugů si nejsem vědom.
      • Já se doteď nedostal přes tu bednu která se musí odsunout v tom skladišti ode dveří, jak ji posunu hned to dropne, zkoušel jsem přenastavit rozlišení vše vypnout, dokonce jsem tam měl i nějakej prográmek co potlačuje nějaký game featury, Zkoušel jsem to asi 20x a prostě nic. Problém je že ty bugy jsou dost individuální. Děláš to tak dlouho dokud se ti to jednou povede a znám lidi co se nedostali ani přes první bug na těch schodech každopádně tohle pro mě prostě neni hratelný.
  • beowafle
    A já ani netušil že to má vyjít! Rozhodně se těším.
  • Ze by kvalitni nasledovnik nedoceneneho Dark Corners of the Earth?

    DCOTE byly zrejme nejlepsi prevedeni HPL do libovolne podoby (filmy, hry, cokoliv), bohuzel technicka stranka velice kulhala.

    Pokud jste nehrali, doporucuji vsema deseti... chapadly.
    • Raziel_cz
      Není to tak dlouho, co jsem DCotE dohrál... A jo, je to pěkná hra. Sice mě mrzelo, když mi do ruky dala samopal a z adventury/stealth akce se přelomila skoro v čistou FPS (ke konci se to otočí, ale tam už to plížení je spíš opruz), ale bavila mě a měla dost zajímavých mechanik a skvělou atmosféru, ne laciné lekačky. A čtenář Lovecrafta tam jasně vidí inspiraci ve Stínu nad Innsmouthem, Dagonovi, Volání Cthulhu a – ačkoliv to už bylo trochu na sílu – Stínu z času. Jenom ty checkpointy před pětiminutovými nepřeskočitelnými animacemi jsou na ránu. Úvod k Marshově továrně jsem viděl tolikrát, že jsem ho znal nazpaměť.

      Jinak k povedeným hrám švihnutým Lovecraftem doplním Sunless Sea a Darkest Dungeon. Především v tom prvním je H.P. hodně cítit. Vlastně je to, jako by psal námořnické pověsti ve spolupráci s Pratchettem.
    • Přesně tak, ta hra byla boží - i ten faktor, kdy se tvoje postava chovala/bála jak jsi hrál, respektivě jakým stylem jsi hrál.
      Atmosféra se tam dala krájet, až bych měl chuť to nainstalovat znova - jen ten zub času už hru hodně nakousal...
    • kubi-wan
      Když bych to měl brát čistě z technickýho hlediska, tak tam to bylo takový neohrabaný, to jo, ale třeba samotná grafika se mi na tom fakt líbila. To, jak byla vlastně ošklivá.... ty hnusácký ksichty těch lidí(/rybáků)... dost mi to sedlo k celý atmosféře.
    • Souhlas. Dark Corners of the Earth byla super až do chvíle, než se mi podělal save (před střelbou monstra z lodi) a kvůli tomu jsem musel dokoukat zbytek hry na YT. *9* Hratelnostně a atmosférou skvělý zážitek, ale technické nedodělky hru pro mě zabily. Remaster by rozhodně nebyl od věci.
    • jo, Dark Corners je nejlepší, ale velmi solidní je i Alone in the Dark 1, z adventur Shadow of the Coment, Prisoner of the Ice nebo Darkness Within.
      Na emulátoru si pak můžeš dát Eternal Darkness
  • Alone in the dark remastered? I ten hrdina trochu připomíná Carnbyho ;).
  • doporučuju fanouškům, než to bude rozebrané a out of print

    https://www.kosmas.cz/knihy/199740/sebrane-spisy-h.-p.-lovecrafta-box/
  • kubi-wan
    Zatim dobrý. Uvidíme jak na tom bude gameplay...
  • Moc toho nebylo ale i tak to zaujalo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit