Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne sa to páči. Je málo takýchto hier na 3DS, ak vôbec nejaké. Pamätám si na Orcs and Elves to bola super hra ešte pre klasicke NDS. Kedže je to alfa so závermi by som počkal a ako už bolo spomínané nižšie, na monitore to môže vypadať hrozne, ale na konzele suprovo. Vždy to tak je.
  • Smrdí to Grimrockem - protože exteriéry a velikost kobek !
  • Asi u předplatného Levelu využiju nabídku na 3DS, tohle je hra která mě k tomu asi už dokope!
    • kup si 2dsko od polacka, krome vyhodny ceny dostanes i polibek na cestu *5*
    • zdeeneek
      Koupi 3DSka rozhodne chybu neudelas. Ja jsem s nim maximalne spokojenej.
  • Kinet1c
    Mali by si pohnut stymi ostatnymi platformamy, takyto dung ja velmi rad. Vyzera to super.
  • vypada to uzasne, snad to vydaji zkraje leta, aby bylo na dovoleny co hrat :)
  • Netopýýýýr!!!
    • Inquisitor
      Líbí se mi jak se u Inquisitora řeší netopýři a přitom nejslabší potvora ve hře :)
    • Keyz
      Máš to mít: https://www.youtube.com/watch?v=lbJKWbd12FI#t=30
  • Vypadá to suprově, jasná koupě, na 3DS mi něco takového dost chybí...
  • Nevypadá to špatně a určitě to vzbudilo můj zájem. Třeba ty animace postav jsou pěkný a dungeony mám rád. Ale ta grafika prostředí jako celek vypadá jak z kosmický lodi s ocelovými mřížemi, jednou je to celé do modra, pak do zelena. Spíš by se mi líbil standart hnědý dřevo, šedej kamen a svíčky na zdech a orezlé mříže. Snad na to ještě šáhnou. Pěkná krokovací hra na 3DS je Etrian odyssey a je to o pár levelů vejš. Trošku tu barevnost aspoň poštelovat a bude to supr.
  • zdeeneek
    Krokovaci dungeony moc v oblibe nemam - hraval jsem je jako malej, nerozumel ani slovo anglicky, dostaval od nepratel porad na budku. Pockam na recenzi a pokud to dopadne dobre, tak tomu sanci dam - vyzkousim si, jestli jsem porad dungeonova lama a podporim koupi cesky studio. Dve mouchy jednou ranou, no neber to *1*
  • Přeju jim ať se to povede ale musím konstatovat že ta grafika je otřesná. Je to sice alfa ale líp vypadá i 21 let stará legenda Dungeon Master II. Znova hraju Legend of Grimrock a to je podle mě důstojnej nástupce DM, nemůžu se dočkat dvojky.
    • Musim sa priznat ze Almost Human ma po vydani Grimrocku trosicka nasrali. Povodne slubovali ze spravia port aj na IOS/Android, co by bola supa pretoze tam poriadne dungeony ani niesu. Ale kedze uspech Grimrocku bol asi vecsi ako predpokladali tak sa rovno vrhly na pokracovanie :-()
    • je to primárně na 3ds, ukaž mi grimrock na 3ds(to by byla fakt bomba! ale možná tak na příští generaci tohodle handheldu) to spíš rozjedeš crysis 3 na kalkulačce než grimrock na 3dsku
    • Legend of Grimrock není špatná hra, ale dle mého názoru je tam málo změn v prostředích, málo monster. Pro mě zůstane nejlepším dungeonem Lands of Lore, hned po DM 1.
      Lands of lore melo uzasny pribeh, prostredi se stridalo a vsechno krasne do sebe zapadalo. Melo to hezkou myslenku a vyvazeny bojovy system. Magie tam byla urcitym zpusobem zjednodusena, ale mela rozhodne sva pozitiva. Treba i to, ze clovek mohl zmrazit na chvili mocal. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit