Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species

    Ja na to dlabu na ty dnesni hry, koncim normalne :D 

    • Jack1947

      Já ne, ale to neznamená že mi to nevadí. ono stále bude dost kvalitních her jako třeba METRO, STALKER2, Atomic Heart (snad) ... chce to jen umět trochu vydržet.

      • twicer

        Nebo si proste nebrat k srdicku kazdy titul ktery neni cileny na me. 

        Ale to v dobe internetu kde kazdy musi dat najevo svuj zcestny nazor zrovna dvakrat nefunguje

        • Jack1947

          No jasně, nejlepší je držet hubu a krok a nestěžovat si satejně jako za minulého režimu.

          Ještě že se lze vyjádřit s tím že mě něco nezajímá, nelíbí považuji to za blbost. Zlatej kapitalismus v tomhle.

          • twicer

            No dobře tak si otevřeš hubu, vyprdneš tu nějaké lejno o něčem očem vlastně nemáš vlastní ani zkušenost tudíž to nemá váhu ani pro těch pár co sem vlezou a jede se z vesela dál. Ale tak hlavně že tvé ego je utěšeno možností vyjádřit se k ničemu, to je důležité.

            • Jack1947

              Bfu si ji otevírat dnes a denně a stále páč se tomu říká v dnešní DEMOKRACII "Feedom Speech" 😉 s tím nic neuděláš bohužel, ( byt chápu že někteří by rádi zase komunismus a trochu se nechali omezovat ale to už se nestane).

              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                Nejde vůbec o nějaké polotické smýšlení, vtomhle zlatá demokracie ..

                Jen by bylo fajn kdyby lidé používali více rozum a méně se přikláněli k psím pudům.

                Někdo něco nabídne na internetu a pod tím se ti objeví 15x nemám zájem. Nulová hodnota pro kohokoliv zainteresovaného, ale hlavně že je ta svoboda slova :)

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak chápu že trolling za každou cenu, ale nebavíme se zde o hře ta je jaká koli to je fuk ale jde o to že se snaží protlačit na mobil cokoliv... takže ano ano musí se ozvat se svým názorem, fakt vám ta minulá doba dost zatemnila mozek a hlavně Ůsudek.

                  Držet hubu a krok se už nenosí dlouho je třeba si na to zvyknout nebo se smířit s tím že stejně s tím nic nenaděláš😉

                  • twicer

                    Reakce na příspěvek:

                    Však v pořádku, ani sem nečekal že by ti to něco řeklo, jen tě ta pointa pohladila po hlavičce a letěla dál.

                    Hlavní je, že tě to reagování všude a na všechno baví, vlastně je zaprděná diskuze na games ideální místo pro podobnou poruchu. :)

                    Držet hubu a krok, nevyčnívat / vědět kdy mlčet a jít si po svém za svým, jsou dvě rozdílné věci. ;-)

  • Jack1947

    Hnus toto fuj , aspon to nevyzdvihují jako nějakou převratnou novinku😈

  • BoB.2

    Takhle to skončí, budem hrát všechno na telefonech?

  • TheGGG

    gearsy mám docela rád, ale toto ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit