Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret
    Homeworld (1) má v mém hráčském srdíčku zvláštní místo. Za těch 20 let co hraju se objevila spousta skvělých her, světů a herních mechanik, ale HW je něčím zvláštní a jedinečný, nedokážu určit proč se mnou tak rezonuje, není to jen scifi, vesmír, příběh, hudba, grafika nebo zpracování, ta hra má duši a to se dá říct opravdu jen o několika málo uměleckých dílech všech možných žánrů. Zažraným fanouškům můžu jen doporučit sehnat si PDF manuál, který obsahuje opravdu skvěle napsaný a rozsáhlý background s popisem klanů, historií Kharaku a konstrukcí Mothership.

    Absence Cataclysmy je víc než mrzutá, biomechanický virus Beast je protivník temnější a zákeřnější než Carpentrova Věc a dodal HW příchuť bio-horroru. V nových texturách by určitě asimilované lodě vypadaly nádherně obludně.
  • Podle mě nejvíce místa budou zabírat nová videa, zvuky a textury.
  • PreidaQ
    No to také může znamenat i jenom odfláknutou optimalizaci, nic víc.
  • taky se to na tebe podepsalo *15*
  • Víte, ono remaster, který je o 20GB větší, než původní hra, podle mě dá asi dost práce udělat. Viz screenshot ze steamu: http://puu.sh/f0S4R/08c9e175e2.png
  • Už nevím, kde jsem se to dočetl, ale našel jsem požadavky na hru a asi ten nejzásadnější z nich bylo minimálně 20GB místa na HDD. Takže ono asi ten HD upgrade nebude nic laciného, jak se může z Vašeho komentáře zdát.
    Edit: minimální požadavky uvedené na steamu: http://puu.sh/f0S4R/08c9e175e2.png
  • No, mně ani nejde o to, že je to HD remake. Toto je hlavně RTS s herním mechanismem, který se pak už nikdy v žádné jiné hře neobjevil. Kolikrát jsem si chtěl zahrát původní verzi, ale prostě na novém PC už nejde pustit. A to mám orig. balení i s datadiskem.
  • šak mi taky není 22 a víc *15* *15*
    Já si zas dal maraton všech dílů CoD, to o sobě říct nemůžeš co?
  • Inquisitor
    Já to taky nikdy nehrál, aspoň mám teď příležitost :)
  • Ano, ale zasa na druhu stranu ti to pojde hned po nainstalovani, bez sachovania s kompatibilitou a roznych udelatok. A modely lodi, aky je problem ze pouziju rovnake modely v oboch dieloch, ked budu kvalitnejsie ako boli dakedy?
  • Však co tu občas čtu GGGho příspěvky..no, na 22 a víc mi nesedí :D
  • Předpokládám že se musel i upravovat engine a to zase taková brnkačka není.
  • Ty jo, zrovna Cataclysm mě z neznámýho důvodu bavil nejvíc. Myslim že je to taky jedinej díl, kde rankujou (frčkujou) jednotky. Možná proto.
    Jinak teda jsem zvědavej, jak si dnešní mládež poradí se strategií v 3D prostředí, kde útok může přijít odkudkoliv. :)
  • Cataclysm prý není proto, že nemohli najít zdrojáky finální verze. Taky jsem ho nehrál. :/
  • Princ.Jablon
    GGG nblázni, každej komu je víc jak 22 hrál Homeworld...
  • Nikdy jsem tu hru nehrál, ale s touhle grafikou? To už je k uvážení.
  • del0
    "Magic Carpet 2..."

    +999 *1*

    Divim se, že tuhle hru ještě nikdo nepředělal nebo aspoň nenásledoval. S dnešní technologií a online mulťákem by to byla naprostá bomba. Bohužel, k čemu jsou dneska geniální gameplay mechaniky, když hrát za čaroděje na létajícím koberci neni z pohledu marketingu cool. Je tam málo zbraní, vojáků, zombie, tunelů a známých herců... *15*
  • 30 euro je dost drahy, tolik za remaster nedam, ale nekde ve sleve po tom skocim
  • tak to ale at zacnou poctive u Dosu, ja bych to bral hned. OMG takovej Magic Carpet 2 na Cryenginu, SystemShock 1, Descent DX11 HD, Dark Forces, pořádnej remake Doom 1+2 atd, nějak pěkně zremastrovaný Diablo 1....
  • Koukal sem to live, 1 minuta o hre, 20minut reklama nvdie, malem sem se pozvracel. A gearbox jim masti candata svedomite.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit