Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to su zvědavý na Minimální konfiguraci *2*
  • trochu som zapatral
    http://img204.imageshack.us/img204/1843/bf3albasrah.jpg

    http://www.lib.utexas.edu/maps/middle_east_and_asia/basrah_2003.jpg
  • Rozhodne se tesim, jedine co me zajima je soundtrack k BF 3...Predesle dili maji ten znamy, peckovy track ktery asi kazdy zna...Vzdycky byl jenom trochu upraveny z puvodniho BF....v tem traileru slysim jenom nejake bzuceni, ktere nejaky ten rytmus ma, ale na pravy soundtrack treba z BF 1942,2,2142 to rozhodne nema....Ten je legendarni.
  • Pěkně jsem se zasmál
    • To patří tomu frajerovi co miluje COD
  • haha, tohle jsou jen pr kecy.. ps nerad jsem klikl na like, misto na reply tak :p

    i kdyz nehadam se, ze za nejakou dobu bude dx11 urcite bomba a nechci bejt brzda pokroku, ale pro moji sestavu bych si to proste radsi zahral na max detaily v dx9ce pri hodne fps, nez nejak pochybne v dx11..
    • jezis deti tak ste sproste. toto neni konzolova dx9 portnuta na PC s pridanymi DX11 efektami len ako marketing. len aby mohli nalepit na skatulu DX11.

      toto je primarne na DX11. cize ked si tie efekty ako tessalaciu vypnes respektive prepnes na DX10 (hra pobezi na DX10/DX11, nepobezi len na DX9) tak mas to iste co by si mal s DX9 len s jednym rozdielom, MAS TO PLYNULSIE. ono totiz ked mas totoznu grafiku na DX9 a DX10/DX11 tak to ide plynulsie prave na novsich DX10/DX11 ! naucte sa googlit a zistit si potrebne info nez zacnete trepat kraviny.
      • přesně tak, je sice pravda, že když jsem hrál Metro, tak jsem ho hrál sice pod dx11 ale bez dx11 efektu, protože mi to padalo pod 25fps.. ale dejme tomu např. assassins creed 1 běžel tak o 30% plynulejí pod dx10 než 9..
  • Hele a víte co by mě zajímalo? XD
    Proč furt ted vychází nějaká střílečka a Auta?
    Už hodně dlouho nebyli Budovatelské strategie.
    Poslední strategie co vyšla byl Starcraft II.
    Aspon myslím protože jsem na žádnou teda nenarazil.
    • Ale vychazí, jen ti to uniklo. Cities in Motion, Shogun War, Dungeons, nový Warhammer Dawn of War, Jagged Alliance 2, Majesty 2 a spousta dalších stačí se jen dívat. O strategiích se moc nepíše, protože nikdo nenalejvá miliony do marketigu jak u známých her typu Crysis, Bulletstorm, Dead Space.. *5*
      • Todle sem musim prostě dát XD podívejte se na Datum vydání XD http://games.tiscali.cz/tropico-3-12877
        • I redaktoři jsou jen lidi, i když si to možná někteří nemyslí, ale jsou a chybujou *1*
  • Jak to dopadne netuším, ale už to, že chtějí navázat na b2 je pro mě plus... BC a BC2 jsou sice dobrý hry, přesto jim něco chybí.. Jejich arkádovost je pro mě prostě dalece patrnější než ve starších dílech, na jejichž hratelnost nedám dopustit..
  • CoD is death. The new KING is Here!! :D
    p.s. myslim ze aj tie predcasne reci EA ze to bude hra roku nemusia byt daleko od pravdy. Ale treba este poscka pol roka a uvidime sami. Kazdopadne must have titul
    • The KING was here all the time.
      pre niekoho Battlefield 2 (pre mna) pre niekoho BFBC2.

      len kokoti a male deti daju prednost sracke ako call of shitty.
      • Tak snad plno lidí dostane rozum a dá na podzim přednost battlefildu :- )
  • Nechápu lidi, kteří můžou mít negativní komentář k počinu od DICE, kteří patří na špici technologického zpracování, přistupují k práci s rozumem a naslouchají komunitě. Oproti komerčním CoD vývarům bez inovací, kde stupidita je již v main menu...
    • Paulcz
      Asi proto, že se každýmu líbí něco jinýho. Koupil jsem si Bad Company 2 a tunelové MP mapy, přebloomovaná grafika (naštěstí jde trošku omezit), nulová atmosféra, přílišná komerčnost, nepropracovanost (třeba v signleplayeru jsem si připadal jako kdybych hrál Doom a chodil na mapě s nulovou interakcí) a další ptákoviny byly příčinou toho, že jsem to hrál asi 3x..
    • Bez inovací? To jste hrál naposledy CoD 2 ne? Každý nový díl se přinejmenším urputně snažil o inovace v MP. Příkladem budiž Black Ops. Multiplayer je ale věc, která se platí, ten nejde stáhnout za tři hodiny z torrentu...
      • Nehlede na to ze pro pristup na online multiplayer u vsech Battlefield titulu je minimalni az nulovy v pripade crack verze...ja to vim...sam je vsechny vlastnim ;)
      • Za 3 hodiny lol....to musite mit este ADSL ne? :D Jinak pokud za inovaci vidite pridani "bet" systemu musim se smat....rank system? unlock zbrani? toto vse pouzival jiz battlefield 2. V dobach kdyse repetetivita COD este placala ve 2. svetove valce.
        also captcha 4FU lol
  • Ze ja se vubec dycky musim do tehdle stupidnich debat COD/BF vubec zapojuju.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit