Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane bože vy jste debilove uplně všichni
    • A Ty jsi nas Vudce .)
  • Tak to vypada, ze hraci budou padat stejne teple jako realny kluci... Takze se na to uplne stejne nebude dat koukat :)
  • Zas***é konzole. at si konzolisti hrajou svojeho Maria a u toho zustanou a neprebiraji puvodni hry z PC.

    kaslu na vas ze tady zacinam flame, proste konzole jen ukradla hry z PC, hlavne zlodejska Playstation. preju ji at ji hackeri znici, delaji v tom dobrou praci a snad jednou Sony dostanou, protoze takhle kaslat na PC hrace...
    • vasekveselej
      Ale prosimtě, konzole sou to co drží herní průmysl na PC naživu, tohle nadávání na konzole od zapřísáhlích pcčkářů nesnáším...
    • Chudáčku... Podobně vypatlaných jedinců jako jsi Ty je mi od srdce líto...
      • Chudak jsi bohuzel ty:)) a lito mi te neni, jsi jen dementni konzolista

        YHBT
  • no nevim,fifa 11 mě moc nepřesvedčila a stále povazuji za nejlepší fotbal na pc sérii pes,jsem hodně zvědavý na letošní souboj *3*
  • Zatím velká spokojenost, plánuji pořídit, jen se trochu bojím aby těch lítaček a kutálení tam nebylo až moc, protože z videa to tak trochu vypadalo...
  • Ellendway
    Hodně mě mrzí, že nová "mechanika" nebude na PC... Ještě že mám doma i xbox. Ale ještě důležitější věcí je, že tyto koniny nehraji.
    • corfer
      Naopak mě třeba příspěvek vyloženě pobavil. Tleskám za pěkný vtip uprostřed diskuze o ,,superubermega" novém indžajnu z dílen ÍEJ šprot!
    • Facebookovská generace...aneb ,,každý názor musí být vyjádřen a slyšet", i když je to sebevětší konina, která za A) nikoho nezajímá, za B) cíleně někoho provokuje. Hodně lidem opravdu závidím jejich množství volného času.
    • Ataker
      V tomto případě je tvůj příspěvěk teda uplně zbytečný, tak se zdržuj hlasování ano?!
      • Ellendway
        Důvodem je co? Jsem si jistý, že člověk může vyjádřit svůj názor na danou věc nebo snad ne?
        • ne
        • napíšeš že tě mrzí že to nebude na PC pak napíšeš že máš xbox čili to nevadí a pak napíšeš že tyhle hry nehraješ?nemáš nádor?
        • vasekveselej
          Potom tě to nemá co mrzet, je pěkný že máš k témstu názor když si ho další větou dementuješ :D
  • ale 3:06 je trochu nereálný že hned vstane po takovým faulu...za 1.fotbalisty vždy leží ještě 5minut (pardon :D) a za 2.je ta animace divná
    • Asi tak no... Fotbal je super sport, ale na Basket to nema *2*
    • vasekveselej
      Koukám že si fotbal nikdy nehrál, a ani ho nesleduješ, každej si z toho pytle argumentů vybere jen ten kterej se mu hodí, jako ty sis vybral to válení fotbalistů, že ? vůbec to není pravda ;) A nezapomínej že tenhle engine je ještě v plenkách a určitě ho vybrousí :)
      • Byla to sranda fotbal hraju 9let jsem fanda barcelony 8let ale sleduju každý dobrý fotbal...a c ose týče válení to byla sranda ale často je to bohužel tak
        • vasekveselej
          Jo tak to chápu když si fanoušek Barcelony, ti mají herců celej sbor :)
          • stejně jako real,united,chelsea...jako každý větší klub .)
            já chápu že si * a nevíš co dál tak začneš odskakovat od tématu :)
            • vasekveselej
              Pokud dobře vidím tohle téma si nakousl ty, já jen objektivně reaguju, všechno co sem napsal je pravda :) A mezí náma Real je na tom ještě hůř ;)
  • vasekveselej
    Moje první poznatky - hra mě přijde nereálně rychlá, nevím jestli je to pouze můj subjektivní názor nebo jestli to tak opravdu je. Dál je pěkný vidět že nový fyzikální engine pracuje pěkně i mimo účelový trailery. Video moc ingame záběrů hraní neukazuje, proto sem zvědavej jestli přijdou i nějaký jiný novinky... :)
    • souhlas ale rychlost hry se dá vždy nastavit :)
      • vasekveselej
        Ale jsou to klasicky jen pomalá, normálně, rychlá. A jak bych to řekl, když si nastavíš pomalá, tak máš ten pocit že o něco přicházíš, o tu autenticitu a podobně, chápěš ?
  • nešlape to!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit