Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám řešení pro všechny vaše spory. Prostě si tu hru nekupujte!!! Spolu s dalšími konzolovými sračkami. Ani se k nim nevyjadřujte protože i z negativní reklamy se dá vydělat. PC gaming není mainstream a nikdy nebyl. Není to pro každého. Hraní na PC je pro zábavu né jen pro zabití času nebo opuštění všední reality (odreagování, odbourání stresu...) Např.: Tomb Raidera 2 pochybuji že si pustí člověk který je vystresovaný a potřebuje se odreagovat. Pustí si CODko kde bude střílet hordy nepřátel jako rambo a u toho bude křičet: "vy kurvýý chcípněte všichni" a podobné věci. Každá věc má své místo a svůj čas. Není možné udělat univerzální věc pro všechny a všechno v jakékoliv příležitosti. Mobil nikdy nebude fotit jako samotný kvalitní foťák nebude přehrávat kvalitně (na úrovni) hudbu a video a další věci. A pro ty co to nevidí mrkněte na tohle http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU&list=PLF0D679E7BBB5FF6A&index=48&feature=plpp_video TOHLE JE DNEŠNÍ REALITA
    • a viděls jak vypadá a jak se hraje Crysis 1, viděls co přinesl? viděls co BYL Crytek v tu dobu? a viděls co byl Crysis 2, a vidíš co JE Crytek dnes ? ... bohužel, pc gamimg JE mainstream, je to v dnešní době už jen pračka na prachy s nablýskanýma rádoby holyvůd efektama a super mega kůl záběrama. ale hry to už ve svém slova smyslu nejsou. EA se snaží ukopat si na světě v tomto byznysu téměř monopolní místo. a daří se jim to,protože polykají kvalitní a zaběhnuté značky se kterých dělaj tak možná jedině ZOMBIE. působí skoro stejně,ale uvnitř to nejsou ony.
      • Crysis 1 kromě nádherné grafiky nepřinesl vůbec nic, takže asi tak. No a druhý díl, to nemá cenu snad ani rozebírat, prostě tragédie.
  • strasny shit!

    konzola jak maria. od ubohej grafiky (vypada to katastrofalne) az po este debilnejsi gameplay. toto by som nehral ani keby mi platili. vypada to este horsie nez dvojka a to je uz co povedat.
  • KOnzole z toho jen čiší....
  • Ten luk měl "sniper nožičky" ..?
    • *8* jaký to magický luk.. dostřel na 1500 metrů *1* *1* *1* Už jsem viděl i sniper zoom přidělaný na kudle takže se už ničemu nedivím.
  • Kedaro
    vypadá to spíš na předražený datadisk, jak už to udělali activision s MW3 a EA s crytekem to chtějí taky zkusit
  • Síce len hlúpa poznámka, ale tá background hudba nie je trochu okopírovaná z traileru na Prometheus od Ridleyho Scotta ? http://www.youtube.com/watch?v=sftuxbvGwiU od 0:53
    • Jazz
      V Prometheovi Brain Mismatch vážně neběží... *3*
    • je docela podobná, ale mám takový dojem že už hudba z Promethea je okopírovaná od někoho jiného, nebo dokonce převzatá...
      • Ruku za to nedam,ale mam za to,ze hudba z traileru na promethea byla slozena primo pro nej,takze maximalne se nekde inspirovali.
      • Podívej se na trailer SC2: Swarm nevím teď tam ten motiv taky je;)
        • http://www.youtube.com/watch?v=lXzxa6NyiTA&feature=fvsr tady třeba, podle mě je to stejná píseň. ale zde je použita jenom její část. (Hlavně začátek 0:10-0:20)
          • jj je
      • Je to samozrejme dosť možné, nie je to nejaká výhrada len pikoška :D
  • God-of-War
    Hlavně ať zase ukážou celou hru a všechny velký potvory *9* ... v tom dvojka opravdu exelovala *13*
    • Veskoslav
      Tak já ti nevím, ale největší monstrum podle mě bylo ve Crysis: Warhead.
  • hudba dobrý, zbytek vypadá zvláštně. Kde je ta lehkost pohybu co byla v jedničce a ve dvojce už nebyla a připadala mi těžkopádná...
  • Veskoslav
    Že by se zapomělo na konzoloidní "katastrofu" Crysis 2 a trojka navázala tam, kde zkončila dvojka? Nabídnou nám vývojáři heslo : I u FPS člověk musí pouívat mozek a oblek není jenom slušivá hračka?

    Jenom trochu by mě zajímalo, jak to utáhnou staré konzole a jaký bude rozdíl mezi Xbox verzí a PC verzí. Přece jenom už v Bf3 to jde vidět, že je to rozdíl.

    Jinak k videu, vypadá to zajímavě, CryEngine umí udělat nádherné prostředí, když má k tomu možnost. Pokud to využijí ve hře, zlepší AI, zlepší celý systém obleku, styl hraní se přiblíží zpátky k 1. dílu. Budu moc rád.
    • Jazz
      Tleskám, první příspěvek se správnýma názvama...
      • Veskoslav
        Nezapomeň si opět ihned po napsání dát plus..... *11*


        P.S: Budeš ty někdy psát k diskuzi? Pochybuji....
        • Jazz
          *11*
          Nebudu, kokosíčku.
  • Bože co všichni máte proti Crysis ? Dyť to není vůbec špatná hra bože. Vy jste s prominutím opravdu šulibrkové. Klidně mně heatujte ale já svůj názor o crysis nezměním.
    • A ty pluska si klikas sam nebo ti je dava okolni stado opic ?
      • Několik LIKE s jedné IP to asi těžko lojzo ! Asi lidi semnou souhlasí a né jako s tebou. *3*
      • Opice nevytvareji stado, ale tlupy. To si pletes s kravama, nebo ovcema ;)
        • Orly ? Clovek, aby se tady radsi vyvaroval sarkasmu/vtipu. Opicky by to nemusely pochopit.
          • No, kdyz uz chces nekoho vtipem urazet, tak aspon bezchybne. I sarkasmus se musi umet ;)
            • Bezchybne ? Az zacnes rozeznavat jabka od hrusek, tak teprve zacni psat do diskuzi. Jinak se tu budes jen ztrapnovat.
    • Boze, neboze ... Nejsem teplej abych te "heatoval". A vetsina lidi si tu nestezuje na Crysis, ale na Cryshit 2. Ale to tvuj mozecek asi neumi rozlisit.
    • Veskoslav
      Není to spíše proti Crysis 2 než proti Crysis?:)
    • Jazz
      Šulibrkové ?
      Spíš čůr@ci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit