Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když nemáte po ruce nic jiného než kladivo, připadá vám kdeco jako hřebík.
  • Nádhera!!! po grafické stránce opravdu velmi povedený remake, který donutí snad každého, aby si to znovu zahrál. POdobné jako před pár lety Black Mesa.

    A teď si to srovnejte s tou bez pardonu tupou bandou idiotů, kteří stály za remakem Deus Ex Revision. Na moddb.com milion statusů, sebechválení, 10 x odloženej release day, neustále ujišťování o tom, jak vyjde absolutní pecka a výsledek? slepenej GMDX, New Vision a pár módu od amatérů......ve finále si člověk po 2 hodinách studování po fórech postahoval 10 balíčků s modama a s Deus Ex si uděláte mnohem lepší zážitek, než ten trapnej Revison - a nakonec ještě STEAM ONLY :-D.

    Taky je všichni odsoudili a Revison zapadl do zapomnění. Týmu, který stojí za remakem System Shock držim palce, ať to dopadne co nejlépe. Ten pre-alpha trailer mě navnadil nejvíc, co mě kdy upoutávka na remake navnadila - víc než Black Mesa, víc než tehdy to tech demo na System Shock v ?cry enginu?
  • kulhy_parici_spici
    Jak jsem se obával, že zmizí ta skvělá patina toho computer feelingu, tak se také potvrdilo. Na druhou stranu z toho pocitově bude hra trochu nová a atmosférická imerze do toho příběhu s takovouhle audio parádou je opravdu lákavá. Vizuálně taky dobrý, ale jak píše n, je to nějaký moc lesklý. OK tak to se těším!
  • Naprosto skvělé, vůbec jsem nečekal, že to bude vypadat až takhle skvěle. Držím palce a velice se těším, protože vyteklou atmosféru zrovna utírám pod monitorem. :-)
    P.S. Zombie ještě nějak ošéfujou, je to stále jen pre-alpha verze. Hlavně ať nic nemění a upraví jen tu grafickou stránku.
  • Hlavne by mohli dat option vypnuti hloupeho respawnu.
  • jo vypadá to víc než slibně, těším a doufam...
  • https://www.youtube.com/watch?v=5ITiEm6W5EM
    • https://www.youtube.com/watch?v=jQFpU44nk_c
  • Hanzales
    Já už jen k těm pozitivním komentářům dodám 3x hurá a že víra má v dobrý výsledek je neochvějná :) Jen nedočkavost je značně vyšší než obvykle...
  • Jo fajn, ale co ta zelena mrizka kolem cely obrazovky, proto si kupujeme cim dal tim vetsi monitory aby bylo videt 80% obrazu ? To samy ma xcom 2, nejakou mlhu kolem cely obrazovky..co tohle je za debilni modu zase..
    • Jo, to je pravda, pěkně nerušenej výhled. V původním system shocku šel inventář, menu atd. minimalizovat, aby nezavazely na obrazovce a umožňovaly maximální imerzi. Doufám, že i tady dají kostičky pryč.
    • souhlas, mam rad cistej screen, nevim zaco mas minusy, doufam ze to pujde vypnout
  • Ty brďo, po Alien Isolation podobná paráda. Z toho původní atmosféra úplně sálá. No, uvidíme. Fakt je, že zombík vypadá spíš roztomile :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit