Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahola

    Seznam všech Perků

    https://www.vg247.com/2018/08/11/fallout-76-perks/

  • Khanemis

    Jo, když jsem tohle při oznámení na QuakeConu viděl prvně, tak jsem si říkal, že to ti kluci zase dokázali - dokázali už tak hrozně zjednodušený RPG systém z Falloutu 4 ještě více streamlinovat. A možností ty kartičky libovolně měnili už dokonale dovršili to, že rozhodnutí při budování postavy nemají vůbec žádnou váhu, protože se stejně hráč nakonec dostane ke všemu. Nerad jsem negativní, ale nelíbí se mi to, vůbec. Po čtyřce by se měli vracet k silnějším RPG prvkům, ne naopak.

    A přestože se dušují, že za kartičky se nebude platit, tak kdoví, co přijde v budoucnu (sami tam říkali, že Fallout 76 bude za půl roku nebo za rok vypadat úplně jinak než při vydání). Ostatně kdosi z komentujících na YouTube trefně poznamenal, že to celé vypadá jako pozůstatek mikrotransakcí, které ze hry rychle odstranili po té velké aféře s lootboxy.

  • Takže Fallout 76 je "dead on arrival". Super, tenhle projekt nikdy neměl překročit fázi nápadu.


    Já už mám těhlech lootboxů a booster packů plný zuby. Je to fakt už úplně všude a děsně to kazí zážitek z hraní. Z hru dáš 900-1500 a ještě musíš grindovat jak v nějakém F2P.  Fakt díky všem těm ****** co to kupují a podporují tuhle mentalitu vývojářů.

  • skaven
    🤮
  • Jack1947

    Fuj, klasickej kartičikovej opruz, lahůdka by bylo kdyby se nějaké rare/legendary dali dokoupit za peníze ale podle mě i to příjde 😉

  • species

    Jediny kdo zvladl perky na vybornou, mimo starych falloutu samozrejmne, byl New Vegas. Bethesda do kose!

  • BoB.2

    Karty co s tím tet furt mají, to zavání Loot Boxama.

    • RaketovyZid

      Ne ne ne. ty tomu nerozumíš. Když ve hře použijí karty, můžou tomu říkat Booster Packy místo Loot Boxů 😉

    • Kompost

      ani si sa v citani nedostal za perex co?

      ''Důležitou zprávou je, že karty a booster packy nepůjde pořídit jinak než levelováním. Takže v tomto případě se mikrotransakce nekonají.''

      • Hidden

        Zustava jen pochybovacnou otazkou, jestli to neni jen "zatim se mikrotransakce nekonaji" a casem to nezmeni. Ale snad maji natolik soudnosti, aby vedeli, ze by je za to hraci sezrali.

        • stačí tomu říkat DLC a prodávat "nové" card packy. Brnění na koně už jsme měli a třeba Tropico s 1 budova, 4 dekorace, obleček a scénář per DLC bylo taky na hraně mikrotransakcí.

          • Hidden

            Take moznost, cela ta kartickova prezentace perku proste smrdi monetizaci na sto honu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit