Přejít na výpis diskuzí

PS Plus na září vévodí Destiny 2 a remaster God of War III

30.8.2018 11:51
Adam Homola 4 příspěvky

Někdo v Sony se rozhodl, že vám ten návrat do školního procesu ulehčí. Nebo naopak výrazně ztíží, pokud se na to chcete dívat takhle. A pokud už máte školu za sebou, je aktuální nabídka bezplatných her v rámci předplatného PlayStation Plus stejně lákavá, jako časově nebezpečná. Sony totiž na září vytahuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To Destiny 2 se zpětně nejspíš ani nevyplatí vybrat si zdarma, protože až vyjdou všechna DLC tak kompletní balíček, který nepůjde koupit, protože Playstation Store, bude levnější než kupovat DLC zvlášť. 

  • Takže pro Tebe má smysl koupit hru jen se všema DLC, jinak to nemá smysl hrát ani zadarmo?

   Očekávám komentář ve smyslu, že bez nich je hra prázdná.

   Já většinou kupuju bez DLC (naposled AC: Origins), protože po dohrání main quest se sidequestama mám ty hry už plné zuby a k DLC bych se ani nedostal.


   • Nesrovnával bych AC a Destiny. U AC je endgame spíš nastavovaná kaše, u Destiny je endgame hlavní část hry. 

    Ale tak na vyzkoušení to asi není špatný. Možná mě spíš zaráží, že není možné koupit si bundle s hrou, když hru vlastním. Co mě asi nejvíc zaráží je, že když jsem si stáhl demo k Dishonored 2, tak nemůžu nakupovat bundle s touto hrou, protože si PS store myslí, že hru již vlastním. 

   • Knifer

    Destiny je bez dlc v pohodě hratelne jen tam je méně všeho ale mechaniky a podobně jsou dostupné všem včetně raidu, nightfallu.atd 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit