Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle mého se kompletně změní životní cykly konzolí. Sony odstřihne klasické PS4, zůstane jen PS4 Pro a nové PS. Stejně tak na tom bude i Xbox. Pak s vydáním nového "mezičlánku" odstřihnout tu nejstarší generaci, a takhle to půjde už jen dál a dál. Nenaštvou tím nové majitele Pro-čka a X-ka, zatímco uspokojí ty, co chtějí přejít na novější hardware z původní generace, ale z nějakého důvodu nechtěli kupovat mezičlánky....
  • ucho
    jako zdražili, ale od té doby bylo dost slevových akcí, abys platil víceméně tu předchozí cenu. on opravdu roste počet předplatitelů: https://www.statista.com/statistics/532431/playstation-plus-subscribers-global/
    za poslední rok to máš o 8 milionů. takže finančne si řekl bych slušně polepšili.
  • sony nezdrazuje, pouze vychazi penezenkam v ustrety
  • "příjmy z PS Plus naopak rostou"

    Neni to nahodou tim, ze zdražili predplatny? :D
  • Já sem ale pořádný železo měl. Já byl pc master race 20 let a už mě nebavilo sedět u kompa. A hlavně moje priority jakožto dvojnásobného otce jsou teď trochu jinde. Takže když to všechno chrápe otevřu pivínko zasednu do kavalce a užívám si s pročkem HDR na 165cm telce *5*
  • ucho
    mrkni na čísla z prodejů a počet spokojených hráčů ;)
  • a nebo mas oboje a tyhle kecy ti prijdou jako hrozny srance
  • PS4, konzole která dokáže být na vrcholu a zároveň daleko za zenitem! *1*
  • ucho
    pro mě bylo největší peklo první setkání s clickery. to jsem opakoval snad 20x. pak už to ale nějak šlo, důležité bylo to načasování.
  • Nahodou zrovna ta mise byla pro me jedna z nejlehcich pasazi hry, zato kdyz na me nabihali runneri/clickeri, tak trefit je na blizko do hlavy je opravdu peklo, spis otazka stesti nebo neskutecne natrenovaneho timingu. Hrat TLoU bych opravdu na mysi nechtel, protoze by se najednou ten pocet svizelnych a hektickych situaci dost zmensil a ubralo by to na atmosfere.
  • ucho
    PS4 je teď na vrcholu, takže se neboj, že by se mu přestali věnovat.
    jinak PS4 je tu s námi už 5. rok. to ti přijde málo? životní cyklus konzolí byl předtím kolem 6 let. PS4 to dotáhne klidně na 7-8, což je řekl bych akorát.
  • vzdyt se ji muzou venovat i nadale

    hry akorat dostanou ruzny stemply

    jestli staci ps4, ps4pro nebo ps5

    pripadne osekaj ve verzi pro ps4 detaily az na kost, stejne, kdo ps4 ma, ten je zvyklej na low fps mazanici uz od zacatku
  • netvrdilo sony že se budou ps4 věnovat a diky tomu nebude pár let nová konzole?
  • Tady vyvstává obrovský dotaz a to jest, co přesněji považujete za "to nejpopulárnější tenkrát" a "to nejpopulárnější teď".

    1.) To, co dneska považujeme za "to nejlepší z X-sátých let" je většinou trochu něco jiného než co bylo v té době nejposlouchanější.

    2.) Ani ta dnešní hudba se nedá jednoduše shrnout.
    Jenom protože lidi hodně poslouchá jeden ulítlý song PSY - Gangnam style, tak se přesto nedá říct, že by PSY byl nějaký top umělec. To samé platí i různých popových "hvězdách".
  • statistiku chce člověk, co argumentuje tím, že hrál Csko před 10 lety v 100 FPS, což v následujícím příspěvku popře, že to nemůže vědět, ale že já to přece nemůžu vědět vůbec. Ach bože...
  • jestli myslíš Final Fantasy, tak jsem nehrál ani jeden díl, ale dobrej pokus, jinak Final Fantasy má x žánrů, přes mmorpg po nějakaou taktickou verzi, jaká je evoluce žánru v sérii Total War?
  • a já myslel, źe jako frnda japonských her nekonečně natahované série zbožňuješ
  • myslíš, ten dvacatý dil série, kterou jsem hrál už na gymplu? To, to je hodně smutné *1*
  • jeste neco, co bys z vlastni zkusenosti mohl doporučit, ta Princezna nevypadá věru zle...
  • pro tebe bych doporučil například

    https://www.odkarla.cz/hra-pro-pc-barbie-princezna-svadlenka?gclid=EAIaIQobChMIgZGh-4uc2wIVDRHTCh003Q5jEAQYAiABEgKoOfD_BwE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit