Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hehe PS 4 bude nášlap , a zkus si koupit nadupaný PC za 10 000 ,-) navíc vím že budou vznikat nové enginya hry budou vypadat lépe postupem času na pS4 ... a další plus konzole je to že do ní nemusím investovat za celou dobu provozu ani korunu , kdežto u PC je to skoro každé 2 roky nutnust .. Takže konzole powa ... a Je otázka času , než díky konzolím vznikne daleko silnější zážitek , než se hrbit u stolu na PC ^^
  • ten kdo si myslí že v roce 2000 když už byl ps2 byly pc výkonější tak je de_il protože ps2 v roce 2000 byl mnohem výkonější než kdejakej dobrej pc tý doby *16*
  • kdosi mysli ps4 je vykonejsi nez pc tak jeto blb protoze hry se delaji ciste na pc pc bude vzdycky vykonejsi nez konzole toje realita!
    • a to že ps2 byla 100x silnější než pc v té době jsi neslyšel
      • můžu tě ujistit, že v roce 2000 nebyl procesor o 299 MHz a 32 MB Ram nic výjimečného... příště si radši ověř fakta než napíšeš takovouhle blbost...
  • kdosi mysli ze konzole jsou vykonejsi nez pc tak jeto blb protoze hry se delaji ciste na pc tak jeto blb
  • me to docela sere když si koupím ps4 tak za chvíli bude ps 5 me asja bude stacit ps 3 bude to stejný
  • no si pametam ked mala vynsť PS2 stala prvy den predaja 26 000 sk potom sa dlho držala 24 000 sk
  • To zas bude kvůli Xbox vs PS flamewaru na diskuzích nečitelno
  • Luxusní. Jednoznačně kupuji, PS4 vypadá čím dál líp. Jen doufám ž první várka nebude nějaká poruchová *1*
  • Když ono to bez chipu už není taková sranda :(
  • Jsem asi jedinej, koho na PS4 nezajímá cena ani hardware, ale design. Uvidíme dvacátýho. Možná. Nebo taky ne.
    • Veskoslav
      No jo. Nás normální zajímá to, jak to pojede, ne že se to bude hodit k televizi.....
      • Cena mě nezajímá, protože si PS4 nehodlám koupit v den vydání. Hardware mě nezajímá, protože už automaticky vim, že to bude našlapaný. Navíc nejsem ten typ "Panebože, ono to má jen tohle a tohle, poseru si držku a podobný hovna..."
      • Robotron3
        Hlavně co za hry na tom pojede *3*
        • Veskoslav
          Mě spíše zajímá zdali konečně budou masivní MP.
          • Samozřejmě, majitel xboxu veskoslav si nemohl nechat ujít příležitost a začít trollovat ostatní přispěvatele. Teď tu bude nadávat na konzole, ale u HALO 4 dostával orgasmus. Jinak já Planetside pomlouvat nezačnu, protože ho taky hraji, ale to že mám doma kompl za 35 000,- neznamená že sem tam rád nesednu k PS 3 a nezahraji si nějakou tu exklusivitku. Jinak je škoda že Planetside 2 je pokud jde o vzhled vojáků celkem klišé, to je to jediné co bych tomu vytkl. Zase hra kde všichni nosí nějaké přiteplené scifi oblečky (Frakce TR je vyjímkou a proto za ně taky hraji), které vypadají jak z plastu. Ba ne v tomdle se nic nevyrovná serii Killzone a proto jsem rád že mám PS3
          • God-of-War
            Jako třeba 256 na 256? :D to by byl slušnej rachot:).. Třeba takovej M.A.G. 2

            Jinak co sem někde četl, tak PS 4 má byt 10 krát lepší, než PS 3..Mokrý sen:)
            • Smrtihlav2000
              Miseratus: Do diskuzí nepřispívám, rád je pročítám atd. Tebe "sleduji" poněkud delší dobu a s klidem v duši můžu říct, že jsi zamindrákovaný idiot.....A ještě člověk, co strašně rád škatulkuje:) Ale chápu, maminka s tatínkem ti dávají na všechno peníze, tak jsi v pohodě, ale až vyrosteš pochopíš, jaký jsi byl debil:) Přeji hezkou noc.
            • Veskoslav
              Až na to hlupáčku, že já jsem si koupil Premium účet jako poděkování za kvalitní hru. Většina lidí, co to tam hraje má taktéž některé premium věci. Ale chápu závidíš co? Že my si můžeme vybrat a hrát a Vy maximálně utřete. Navíc by se to nedalo ani hrát na PS3 v takové kvalitě a v takovém možství, protože by na jednu pevnost připadali 4 hráči:) Epické botvy ala Plasystation.....Navíc kvalitních F2P her je tak málo, že se dají spočítat na prstech. Ale chápu, tvé PS já se opět projevilo. Nepovažuješ automaticky pc=F2P haranti, Xboc=socky a ovce a jenom PS3 ta správná volba?:) Snad z toho jednou vyrosteš a zjistíš, že mnohé věci nejsou tak, jak se zdají.

              P.S: Kdyby to tvůj malinkatý mozeček nepochopil, narážel jsem na to, že s gamepadem nemáš proti myši šanci. Tudíž konzoloví hráči by byli bez svých pomocných prográmků akorát potrava pro zbraně pcčkářů. A jelikož se vychází vstříc konzolové komunitě, tak by se zcela jistě udělali servy speciálně jenom pro ně.
            • No to doufam Veskoslave, pc hraci podobnych her jsou z poloviny haranti co hrajou kazdej F2P "kauf" a akorat delaj hovadiny
            • Veskoslav
              No jo ale stejně to nedají pc a konzole dohromady, protože konzoláři by fňukali:-D
            • God-of-War
              Taky hraju Planet Side 2 a je to fakt pecka... Jo a je to Sony Online Entertainment, takže to očekávam na PS 4:)
            • Veskoslav
              No jako teď hraji Planet Side, máme 9 skupin po 12ti lidech a útočíme na jednu Base, na druhé straně bude to samé +- a ještě se do toho "sere" třetí frakce s nějakými 50 tanky:-D O tom si konzolisti můžou nechat zdát.
        • God-of-War
          Hlavně mě zajímá další díl God of War...se asi poseru:(.

          Tím myslím na PS 4.. Ascension bude težká pecka, to je jasný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit