Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vymenit za pc, tam nemusis cekat, az za tebe sony neco vyresi nebo ti neco dovoli
  • Po update na verzy 4.0 zacal vypapadavat zvuk a v obrazu ve hre se obevily cary,nevite nekdo co s tim?
  • Teď jen škoda, že se to stále řadí od nejaktuálně použitých, takže pořadí se neustále mění. To by ještě mohli zrišt. Ať si můžu složky a jejich obsah uspořádat jak chci. Akorát ven by to mohlo vytáhnout jednoho zástupce na naposledy spuštěnou hru (abych ji po zapnutí konzole nahodil jedním tlačítkem). Fakt mě zklamalo když jsem vytvořil složku "Bordel" a skočila mi na první místo. Tak rád bych si ji posunul úplně doprava. Ale musím počkat až tam spadne časem sama.
    • Jo sorting folderu by to chtělo. To automatický mi taky moc nesedí. Jinak super je to novy quickmenu. Proste fajnej update.
      • Ono to chce obojí. To že když pustím konzoli tak mám kurzor na naposledy použité hře je super. To by chtělo zachovat. Ale jinak ať mě nechají to rozházet jak chci, A možnost rozházet do 2D matice by byla ještě lepší.
  • Po slozkach volam od prvního dne co vyšla PS4. Konecne update co ma význam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit