Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To skorej opacne.
  • Ja mam aids
  • presne, pritom prave u her kde je ta nemoznost sejvovat je "obtiznost" delana jen a jen tim ze boss ma megaOP dmg a 1000x vic zivotu
  • Diskuze nezklamala.. a jiní si zatím zahrajou něco na pc a něco na tom topinkovači a je jim hej.. dohadujte se furt. :)
  • prej to je ta nejvetsi zabava v souls hrach a bloodborne, proste jen tak si minutu bezet nekolikrat za sebou, aby se clovek seznamil s tim artem okolo *5*
  • já mam motorku *1*
  • Všechny Autosejvy a checkpointy jsou KRAVINA! člověk by měl mít možnost ukladat kdy chce. Nikdo ho do toho nenutí! Ale třeba Táta přestal hrát podle něj jinak skvělý hry, právě proto že sejv nebo checkpoint byl až pravě po nějakym naročny fajtu nebo bossovy... já osobně ukládám málo, ale speciálně a hlavně před nějakou výzvou. Např cesta k bossovy nebo na konec "levelu" je jednoduchá, ale dlouhá. Koho pak má bavit po smrti u bose to jít celý znova jak idioot?
  • Máme PS4, kdo má víc? *6*
  • Next-gen ne? Dneska se konzole konecne dostavaji do faze, kterou osobni pocitace prosli na prelomu 80tých a 90tých let. A to je parada ne?
  • jednou to prijde a konzole bude mit i klavesnici
  • Bohuzel ne, jsou totiz prilis optimisticky ladene. To by mohlo pobourit depresivni emo asiaty
  • kdepak, u konzoli nezbejva nez doufat, ze aspon postupnou evoluci se dostanou za par let tam, kde jsou pc dnes *5*
  • a můžeš si místo toho kabátu koupit třeba havajskou košili a šortky?
  • Přidávájí retro funkce známé z PC?
  • Odvolavam,co jsem vcera napsal,bloodborne je supr!Po 15cti smazanych safeu,jsem se to naucil ovladat,a jak a kde co mam brat,a hlavne na zacatku si vytunit postavu,koupit kabat,boty pro rychlejsi beh atd.Pak uz se to da,a naucit se ovladat tu dvousecnou zbran.Nikdy jsem typ teto hry nehral,ale ted asi budu.A kde jse ten system software!Sem stim!
  • revoluční *15* *15* *15*
  • Ale ved jasne, vsetko co je na hranie je dobre, len je dobre si zarypnut do "ortoboxov" *4*
  • Hanzales
    Já většinou u her s volným ukládáním ukládat zapomínám a až tak po 4té co zhebnu si to před tou melou stejně zapomenu zase uložit :D
  • solomon.short
    obcas se tu clovek v diskusich dozvidal veci co treba nebyly zmineny v recenzi samotne, vlastni nazory. posledni dobou je to naprosto zbytecna valka pc versus zbytek herniho sveta.
  • Nj, co naděláš. Jediný, co mě na diskuzích utěšuje, že tito "hráči" jsou stejně početně zanedbatelná menšina a tyto počty kompenzují akorát svou uřvaností. Většina hráčů reta*di nejsou a anonymita na netu akorát umožňuje, aby se projevila horší stránka těch pár troubů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit