Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja sem hraj sechny dily ale tet musim dohrat GOD OF WAR 3 este na wery hart a jeto makacka no ale tesim se i nato GOD OF WAR 4 ale bestak to bude as na pristi vanoce *16*
  • Já jsem dohrál všechny díly alespon 10krát (1,2,3) a oba díly na psp i ten díl na mobil GOW betrayal . Dopařil jsem to i na Very hard ale je to makačka. Ale GOW3 musím hrát u bratrance poněvadž nemám ps3 .
  • V God of War 4 nejspíše bude Co-op, podpora 3D, lepší grafika a vedlejší questy za jinou postavu (Zeuse).
  • ´Uz´ v zari 2012 *2* Oni to stejne jeste posunou, takze to mam 2 roky, no pokud to bude, aspon se mame nac tesit!
  • Kromě God of War 4 uvažují ještě o tom, že by udělali mlátičku ze světa God of War, podle toho, jaký ohlas bude mít Kratos v novém Mortal Kombat. Postav je na to v GoW dost. Samozřejmě by ona hra byla pouze na PS3.
  • Takovýchto her může být klidně 20 a stejně neomrzí. Já teda hrál zatím jen dva díly, ale pokud budou mít nápady na tu omáčku okolo v podobě příběhu tak proč ne.
    • Já osobně sem hrál všechny hry(1,2,3 musím chodit pařit ke kámošovi, ale mám PSP), 1 a 2 sem bohužel nedohrál, ale 3 a oba díly na PSP ano.První díl na PSP sem dohrál 4x a druhý 2x a už to hraju zase, nemyslím si že by mě to u 4 omrzelo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit