Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    tak a ted uz nefunguje ani SOE :D zacina se to sypat jak domecek z karet
  • PSN na mesic? to si z nas snad delaj p*del :D
  • zajímavý... nikdy by mě nenapadlo že v UK bude víc PSN účtů než v Japonsku...
    • Je tam víc černochů.
  • me bohate postaci kdyz to pusti a konecne si dam multiplayer,ktery neni placeny narozdil od live
  • Je mi jedno co mi daj zadarmo a jaky vylepseni,hlavne at uz to funguje,od ty doby co to vypadlo sem ps3 ani nezapnul :o/
  • Ludia, len taky detail - pokial viem tak vsetky PSN PLUS exklusive hry, dlc a dema vam budu fungovat len vtedy, ked budete mat to PSN plus aktivovane. Cize po mesiaci adios amigos... ak si to samozrejme nepredplatite. Bomba, nie? *8*
    • všechno kromě her zůstane i když skončí předplatné ps+.
      • No vsak... vsetko okrem toho najdolezitejsieho. *9*
  • Největší sranda je,že jmenovali šéfa pro bezpečnost účtů,nebo jak to tam je napsaný.Ano,na to přišli brzo.Tady chtěl někdo ušetřit,což se nejspíš podařilo.Nějak mi to hlava nebere-nějaká prevence nebo tak něco *1* *1* *1*
    • Mahcake
      Za ty miliardy co mají ročně neni žádnej důvod šetřit. V tom bude něakej jinej háček.
      • Tak miliardy v obratu mají, ale výdaje taky asi nejsou nejmenší. A hlavně mi přijde, že Sony zabezpečení prostě podcenili. Nebo jim to bylo jedno, což naprosto chápu. Snad žádný z těch zcizených údajů nemusel být pravdivě uvedený (ve smyslu že nebyl ověřovaný), kromě loginu a hesla, pochopitelně. Na to jaksi pozapomněli. Ale co, s tím mohou leda někomu mírně otravovat život.
  • Drom
    a ted pokud jim to hackeri zase shodi nebo rovnou zase hacknou, tak zacne ta prava sranda. To by asi PSN skoncilo nadobro.
  • Hmm, zaujimavy sposob ako donutit pouzivatelov upgradovat firmware (a neverim ze jediny dovod je PSN hack).

    Tak ci tak som zvedavy ci bude nejake odskodnenie k dispozici aj u nas, kedze u nas z PS3 sluzieb prakticky ziadna nie je podporovana.
    • Ano, ve skutečnosti k žádnému průniku do databází nedošlo. Sony to celé nahrála, aby mohli vnutit patch, bez kterého by se člověk na PSN stejně nedostal.

      Bravo, méně logickou konspirační teorii jsem ještě neviděl.
      • A povedal som snad nieco o tom, ze ziaden hack nebol? Viacero ludi sa umyselne drzi na starsich verziach firmwaru, dovody ma asi kazdy individualne.

        Ak bol prienik urobeny cez deravy webovy server, nevidim dovod upgradovat firmware. To sa dalo poriesit zmenou hesla cez web rozhranie...
  • IWKYN
    Hmmm PSN plus na měsíc zadáčo a k tomu pár těch her (snad) zadara? Bysme mohli mít ty výpadky častějc ;)
    • Já PSN Plus mám koupeno na rok a upřímně, už to prodlužovat nebudu.
      • Jsem na tom stejne, podle me je tam celkem prd. Takze konec cervna a papa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit