Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No stejně, ikdyž nešli v Human Revolution bossové ukecat, tak se je dalo i se stealth playem sundat docela vpohodě, ikdyž to trvalo trochu déle. Nejhorší byl ten v tom bludišti se sochami, když jste si vyměnili čip. Prd jsem viděl, jenom do něj pral co to šlo, podruhé už jsem věděl a celé mu to zaminoval :D Ale s tím ukecáváním je to rozhodně dobrý krok vpřed.
  • Loneck
    Ta čeština je hrozná. Proč by ten policajt říkal "připravte si papíry", když stojí přímo před ním a chce je vidět hned snad "předložte papíry" nebo "nezastavuj se" víc by sedělo "pokračujte" atd.
    • Firingo
      Náhodou já jsem s češtinou spokojený. Nezněla nějak nuceně nebo amatérsky. Měl jsem z toho přirozený dojem nechápu co na ní zas všichni vidí. Přijde mi že někteří nebudou s českým dabingem spokojeni nikdy
    • Magister_Peditum
      Inu, snaha o "drsnost" za každou cenu. Ale můžeme být rádi, že nemluví rusky. *3*
  • tunel, ventilační šachta a plochy dialog *1* epic
  • Ma nekdo nejaky dobry typ na mod pro HR?

    Ac jsem byl HR puvidne zklaman. Uz jej prochazim potreti.
  • Magister_Peditum
    V čem je tohle video jiné, než to, co jsem tu minulý týden už viděli?
    • taky si rikam.. nic noveho pod sluncem :)
  • Vokurkova? To bylo minulej tejden na E3 a ted musi postova jedno video 2x? To si zase vsechno setrite do levelu, kterej pak 2 mesice nevyjde?
  • MickeyMutant
    Nevadí vám v redakci, že článek Jakuba Kováře přesně s tímhle videem, které teď podle Adama "vývojáři konečně zpřístupnili i veřejnosti" už na Games vyšel minulý pátek? Podrobný rozbor plus 95 komentářů v diskuzi k tomu. Šetřte síly, k jednomu videu příště stačí jeden článek, čtenáři sice občas vyžadují "druhý pohled", ale možná to nemusíte brát tak doslova*3*
    • Pěkně jsi jim to naložil!!
      • MickeyMutant
        To jsem neměl v úmyslu. Jen mi to přišlo zábavné.
  • KronosDeret
    Úvodní sekvcence mě unesla, skvělé obličejové animace, živé prostředí nadraží, směs near future a českého lokálu, príma. Ale vlastní hermí demo mě zanechalo v rozpacích, chápu že jde o alfu a předskriptovanou ukázku, ale nějak už to nepůsobí jako Deus Ex, spíš jako Gears of War. Adamovi chybí už jen motorová nanopila... Chápu že je transčlověk a díky implantátům a protézám je chodící zbraň, ale prostě mi přišlo že i proti augmentovaným protivníkům neměl sebemenší překážku. Autory ale stejně ještě čeká kopec práce a ladění a já si to stejně zase předobjednám, protože je to Deus Ex a stačí ukázat "zdcadlovky" a už mi leze peněženka z kapsy...
  • Nejak me to nezaujalo. Jeste mam pifku na nepovedeny predchozi dil.
    • kterej DE:HR, nebo DE: Fall?
  • Human revolution byl totálně overhype a totálně hnus fialovy kyčovity na zbluti, mamo... To je děs, co lidi dneska žeru!
    • Firingo
      Každý má asi jiné chutě pro mě byl DE:HR jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál *14*
    • Co tě baví za hry? vždycky mě zajímá co se vlastně za hry líbí těm trolům
      • Po prvém Deus Ex sahám téměř každý rok, od doby vydání až dodnes - spolu s Vampire Bloodlines, jsou to jediná takto zajímavá RPGčka...

        HR jsem hrál, ale byl prostě špatný, nechápu že si lidé nechtějí přiznat jak moc hra zpoštěla hlavně v RPG elementech...
        • takže další retrofil, ti by měli jít do rezervace.
          • Ale no tak.... neurážej retrofily, v tom není problém, problém je v tom, že je to kokos
        • Zploštěla v RPG elementech a taky v level designu, ale bohatě to vynahradila narativní složkou. HR možná pokulhává za prvním dílem, ale sám musíš uznat, že v soudobé produkci je to pořád špička.

          Osobně bych to ale tolik nehrotil s tím srovnáváním. Tvářit se, že HR nějak nesplnilo standardy stanovéné předchůdcem mi nepřijde úplně fér, protože obě hry vznikaly v příliš odlišných podmínkách.
          • O naraci možná jde nějakému konzolkáři, ale mě jde o simulaci s větším spektrem proměnných...
            • "každý kdo se mnou nesouhlasí je konzolista" *1* *1* *2* *15* *7* *9* *10* *11* nevím jestli se mám smát nebo brečet, nevím jestli deus byla tvoje první hra, když ti bylo 7 let, ale to co předvádíš je jako by ti teď bylo tak 13
              btw naposled jsem hrál na konzoli v roce 95 byl to kámošův PS1, původního deuse jsem hrál mockrát ale taky jsem četl/viděl/hrál tolik věcí z žánru cyberpunk že můžu řict, že ta nemá originální příběh, jo a abych ti odpověděl na AI vylepšily jí třeba v tom, že tě vidí když stojíš 5 metrů před nimi a míříš jim do xichtu, což je 100x víc než v původní hře i kdyby to byla jediná změna k lepšímu - což není
            • a první Deus Ex byla simulace čeho, simtě? *7*
        • Ano, sice zploštěly RPG mechaniky ale spoustu věcí vylepšili, nostalgie zaslepuje oči, AI nepřátel v původním DE je i na nejvyšší obtížnost TUPÁ jak tágo, má úplně minimální dohled, zato když člověk nakrkne robota, vidí ho přes celou mapu, o dodnes neopravených glitchích radši psát ani nebudu a co se týče vnímání toho, jak je hra hezká/hnusná tak to je čistě subjektivní záležitost, s konstatováním, že je hra "prostě špatná" fakt nesouhlasím a zploštění mechanik pro mě není argument, který by shodil celou hru
          • Chceš mi mluvit o umělé inteligenci? Tu zlepšili jo? Tak teď, se prosímtě zastav... Co takhle bezprostřednost událostí během a po obsazení Baterry Parku? Co takhle bezprostřednost událostí jakými byla bitva policie s nsf na první návštěvě v Hells Kitchen... Umí člověk jako ty, konzoloidní superpéro, docenit o co vlastně šlo v těchto situacích?
            • Na konzolich nehraju ty pako a cybeepunku jsem hral i precetl vic nez si dokazes predstavit ty moulo nez tady zacnes nadavat. puvodni deus mel pribeh stejne originalni jako tvoje trapne nadavky
        • A co System Shock?
          • Sníme o remasteru prvního dílu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit