Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně se mi to líbí souboje, fyzika, ukládání předmětů v domku, štít na zdi a přitom tam nic nebliká - hele šít, zakopnutí o stoličku. Pre-alfa a už bych si to rád zahrál :)
  • Kinet1c
    Zatial to vyzera skvelo, iba by som chcel vyslovit zatial nedoveru dvom veciam a to pohybu postavy, hlavne pri behu, je strasny, aby som to popisal jednym slovom, asi sa na tom do vydania este zapracuje a ta druha vec, ten skill, co sa teleportuje, my tu v tejto hre akosi nepripada velmi stastny, pre mna to kazilo kus zazitok z tych subojov, ktore vo videu boli, ale je mozne, ze ten skill bude kus inak vo finalnej verzii, inak to vyzera velmi slubne, takychto hier by mohlo byt co najviac
    • ten spell byl podle mě jen na ukázku a ve finále to bude fungovat jinak
  • zdravim všechny a mam dotaz nevite někdo kdy to ma vyjit a jak??de me o to jestli to vyjde jen na steamu/jak je nska moderni-fuck steam/nebo jetsly bude moznost to zakoupit i v krame formou CD/DVD??,nevite někdo,,,,,,,me to video teda oslovilo jak svin,,,presne ne něco takového cekam uz dlouho *1*
  • mno vyzerá to k svetu.:) už to nieje konečne grafika pre najmenších ala diablo3/wow/...apod.,aj pohybovo sa mi to páči ...ono zakopnúť o stoličku sa len tak niekde nevidí.:))a to myslím ako +, a hudobný podmaz vyzerá byť tiež skvelý...pripomenulo mi to starú vinikajúcu hru Divine Divinity kde bola super hudba.:)a ktorú som si nedávno znovu nainštaloval aby som si to pripomenul.:)takých hier ktoré si znovu nainštalujete a zahráte aj po niekolkých rokoch je málo a toto má dosť dobre vyzerajúcu šancu byť takou hrou,teda nie takou cez ktorú sa rýchlo preklikáte/prebehnete ku koncu a odinštalujete.:)..a zabudnete .
  • Trochu Daemonica :D
  • Mě překvapil kolizní systém bojů. Meč, nebo halapartna, která se zasekne do protivníka... to tady snad ani nebylo! A hlavně v RPG z ptačí perspektivy. Škoda, že takové něco nebylo v Skyrimu... hned by ty souboje byly o něčem jiném!
  • Boje vypadají zajímavě... ale co to prostředí? Doufám že tohle byla pouze demonstrace boje, ne hry. Ty mapy na kterých jsou doslova a do písmene prázdné - minimum vegetace, žádné objekty, žádné detaily a zem jako z Age of Empires 1 :D
    • smejki
      že jo viď. dyť ta hra má vyjít za pár dní.
  • Horst_Fuchs
    Klikačka to sice není, ale zas to vypadá spíš jako souboj dvou opilců. *4*
    • Když máváš docela těžkym mečem, tak se holt občas zapotácíš
    • dyt jeste nevime nic o lore, treba to je ze severeskych zemi jeste pred zavedenim prohibice *5*
    • walltar
      No teď už je to dobrý ... oproti prvním videjím to je obrovkej pokrok.
  • Hodně slušné. Boje jsou zapamatovatelné, narozdíl od 99% ostatních her.
    • no je to vlastne opak Ryse :D len prostredie ešte musia dorobiť.. je to celkom o ničom zatiaľ
  • Nebejt student a mít přebytečný prachy, tak posílam :) Tohle si to zaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit