Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Q4mpdemo.exe 2 mapy a ja 2,5 pul roku kazdej den 2 hodiny. Parta 10ti lidi z evropy sme se tam schazeli kazdy den a znali ty dve mapy tak dobre, ze se nedelali uz bezne pohyby ale doslova matrix pohyby a nejaky ten rocketjump byl beznou zalezitosti... ty vybyuchy masa a cakance krve, odhady zjeveni se protivnika na milisekundy, kde to prosim vas dnes najdu... Samej blastagun, magnetshield a poradny gameplay v zadku...
    • QL sem prestal hrat hned jak to slo z bety do ostreho chodu, mikrotrasakce to dost stahli dolu...
  • Jack1947
    Moc dlouho jim to tedy nevydrzelo... R.I.P? *7*
  • kubi-wan
    Když Quake, tak jednička! Má nezapomenutelnou atmosféru a Trenta Reznora! *5*
    • kubi-wan
      viz http://www.youtube.com/watch?v=ECwjv489qVE
  • Impressive.. prepare to fight... 3,2,1 FIGHT! *3*
  • Je trochu divné, že se vývojáři třeba nepokusili hru napasovat na webové technologie tak, aby ji mohli nabízet přímo v rámci Chrome Web Store.

    Si to představujete jak Hurvínek válku. Momentálně nejsou webové technologie v takovém stavu, aby se pod tím dala spolehlivě rozběhat takováhle komplexní hra a mělo to rozumné nároky + technologie nejsou standardizované a mění se za pochodu.
  • Unit23 > přijďte si pro nakládačku, smažim to zas rok a sem docela rozehranej, ale jedu jen FFA tedy free for all AKA všichni proti všem, neexituje větší mazec :)
  • maros.goc
    Q4 bolo nahodou slusne ... Naj je Q2
  • To jsou vemena... Prave to na tom bylo super ze to frcelo na vsech platformach... Poustet kvuli tomu widle nebudu *16*
  • Asharak
    Hmm, to může být super! Největším nedostatkem Q3A je podle mě menu a možnost nastavení, mohli ho nějak implentovat přes patch -_- Navíc špatná podpora rozlišení (alespon co jsem zkoušel patche a tak nic tam nebylo)... no a jako LAN k tomu snad taky přidají.
    Obecne s tím moc nic nedělali, pokud by přidali nějaké další GUI pro přepínání modů (Defrag FTW!) a tak určitě by udělali dobře . Celkem trvalo než jsem si vše nastavil aby to jakš takš šlo :|
    Pokud jen hodí hru do launcheru tak nic moc. Ale věřím jim, mohli by nějak Q3 dostat na plac.
    • seprah
      tak rozlišení jde poladit přes externí program, jak jsem dneska zjistil, když jsem trochu pátral, jinak co se týče menu, tam si nevzpomínám na nějakej větší problém, ani co se týče nastavení..
  • seprah
    Quake... když jsem viděl ten obrázek (ikdyž není z trojky), musel jsem zatlačit nostalgickou slzu v oku, to bylo nahranejch hodin... Q3DM17 4ever *14*
    • Black_Hand
      railgun mezi voci z ostruvku pres celou mapu! :)
    • Quacku to přeji, ale raději bych, kdyby takto běžel UT, nebo UT03/04. Já místo Deatmatche měl raději Assaulty, Capture the flag, domination, nebo alespon Team Deatmatch....a nebo Bombing Run, lepší mod jsem nikde neviděl.
    • C-BEAM
      Q3A som hral pravidelne ale nerád spomínam na začiatky, keďže na lepších serveroch bolo po pár krokoch po mne, nevedel som sa zorientovať a zdalo sa mi, že čas ubieha 2x tak rýchlo, postupne som si ale vybudoval nejaký ten skill i keď nikdy som nepatril k najlepším.

      Odvtedy mi všetky ostatné fpsky pripadajú, že sú spomalené *1* hail to the king ! *5*
      • přesně tak
      • Asharak
        TO je tím rocket jumpem, která hra to má?! Achjo *5* Staré engine prostě nej :)
      • seprah
        měl jsem to přesně stejně... tehdy jsem byl zvyklej hrávat CS, takže po prvních několika kolech jsem Q3 z duše nenáviděl a málem mělo na svědomí i pár leteckých hodin pro moji myš a klávesnici... ale jsem člověk tvrdohlavej, tak jsem to nevzdal a dnes jsem za to rád, vážně málokterá hra (jestli snad vůbec nějaká) mě vydržela bavit takhle dlouho, dokonce i teď přemýšlím, že to nainstaluju a půjdu se vyblbnout *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit