Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem tu jediny komu ten hlavni hrdina prijde strasne nesympaticky?
    • to bylo prvni co me tuklo a neprestalo iritovat.. jestlipak se jeden z autoru nezvecnil do sve vysnene role :)
      • TheGGG
        ne, hlavní charakter je vymodelovanej podle herce, který ho dabuje a hraje v seriálu.
    • se prvne podivej na hrdinu mafia3 a smich te prejde *1*
  • TheGGG
    těším se, ale nepřátelé vypadaj dost nudně... nemám rád ten lehce futuristický styl, který je teď v každé hře. Chtělo by to nějakou výraznější stylizaci.
  • vetsi blbina jak alan baterka wake to snad nebude, takze jsem svym zpusobem zvedavej, co z toho nakonec vyleze
    • Je pravda že ALAN WAKE byl strašně repetitivní a pořád dokola to samé (Což mne někdy nudilo jak prase), ale když se přez to člověk přenesl samotný příběh byl velmi zajimavý a poutavý. Ten další datadisc (DLC nebo co to bylo) to bylo otřesné s tím souhlasím.
  • Čímž bych si chtěl do budoucna pojistit, aby mě hrál jen Michael Fassbender *1*
  • nadpis se opět povedl.... jakožto je zde už zvykem
    "Quantum Break se v nové upoutávceu snaží ..."

    řikám si, jakou si asi dal práci autor se článkem, ve kterým má blbě už nadpis?
    • Hlavně že reklama funguje bez chyb.
    • PanS
      Tak ale to je úplně příšerný, uklepnout se v nadpisu. Fakt strašný jako.
      • vemte ho něčim po hlavě *1*
  • Nemám problém s W10 ale s jejich Store(m) podle toho jak vypadají hry GoW a TR co zatim vyšly.
    • tak a dost, znovu a od začátku *1*
  • Jack1947
    Hmm čím dál tím víc mi připadá... že to bude víc seriál než hra naštěstí to nebude mít epizodické vydání lolz. To už by bylo moc ad 2 pochybuji že mně to přesvědčí přejít na Win10 předčasně.
    • Když někdo udělá video jen z animaček, tak to znamená, že to bude spíš film ? Takové video můžeš udělat z jakékoliv hry :)
      • Jack1947
        Už to ale něčím zavání viz že tam bude i vlastní seriál Alan wake returns...
        • TheGGG
          Víš, že na youtube je dost dlouhý gameplay? Proč se nepodíváš radši na to, než začneš hudrovat...
          • Jack1947
            Nemusím, proč taky asi tu hru ani hrát nebudu. Aspon ne v době vydání.
            • chvíly? really? *15*
            • Jack1947
              Furt lepší než ten tvůj "antihate" každou chvíly *6*
            • TheGGG
              ale mudrovat na diskuzi pod hrou, to by ti šlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit