Přejít na výpis diskuzí

Řady hrdinů Overwatche rozšiřuje tankující support Brigitte

1.3.2018 13:14
Adam Homola 12 příspěvků

Blizzard oznámil novou hrdinku do Overwatche, ale všichni jsme ji přitom viděli už minulý rok v animovaném filmečku Honor and Glory. Ten se sice věnoval primárně Reinhardtovi, ale na chvíli se v něm mihla i sympatická slečna Brigitte, celým jménem Brigitte Lindholm. Z toho už možná znalci příběhového...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947
  Včera jsem jí hrál jako Ult a řemdih je trochu op, stun taky celkem potrápí... hlavně lidi jí budou blbě brát ze začátku a berou jako tank když je očividně support nemá tak silný štít.

  Mě jenom mrzí když je dcera Torbjorna a nemá vůbec podobné rysy třeba mi chybí věž, ale to je můj subjektivní dojem takhle mi příjde spíše jako dcera/mladší sestra reinhardta ( ono když je jeí kmotr) na druhou stranu zas můžu bejt rád a nemusím z Torbjorna přecházet na ní ;)

  Jinak musím říct že to je pro Torbjorna "pain in the arse" proč protože její štít je děsně op a věžička se přes to prostě neprostřílí... takže defakto když na vás běží s vyklopeným štítem nemáty sami šanci.
 • Me by ztajimalo, jak je mozny, ze dva blondaty rodice maji takhle tmavovlasou dceru :D :D asi asi pani Torbjornova nekde spustila :D za druhy me teda docela stve, ze v ramci jakehosi zrovnopravnovani nam od zacatku pribylo uz 5 zenskych na jednoho chlapa... to mi jako fer neprijde (Dobre u Orisy by se dalo polemizovat, ale i tak *3* )
  • Jack1947
   No to je, fakt už by mohli přidat nějakého pořádného Male Tanka! Oopravdu nevím podle čeho vybírá Blizzard hrdiny ( které už má stejnak vymyšlené dávno) navíc support za supportem hmm nevím.
  • Neřekl bych, že tady jde o "zrovňoprávňování, ale čistě o to, že ženské charaktery z Overwatche jsou ZÁSADNĚ oblíbenější než mužské. Nemyslím herně, ale čistě grafickým designem, výrazností charakteru atd. Activision Blizzard prostě dělá takové charaktery, které vidí, že budou populární.
   • toka
    Já jsem nad tím nedávno přemýšlel. Nemyslím si, že se Blizzard aktivně zabývá pouze ženskými charaktery, že se stejným usilí snaží i u mužských postav, přeci jenom podle nějaký statistik, co jsem viděl, hraje OW asi 40% žen. Na druhou stranu jsem nad tím začal přemýšlet, protože všechny moje oblíbené postavy z OW jsou ženské, a to jak z pohledu stylistickýho, tak i herního – Widowmaker, Tracer, Sombra, Ana, Moira, DVa a pravděpodobně to bude i Brigitte. Otázka je, jestli je hraju čistě kvůli vzhledu a lore a nebo obráceně, líbí se mi playstyle a vzhled je jenom bonus.
 • Tankující support *1*
 • Mercy helps Brigitte, Brigitte solo, Widowmaker vs Brigitte

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Řemdih nebo palcát, toť otázka :)
 • Johnny
  konečně bude na pornhubu neco novyho xD
 • Moc sexy....stické.
 • ".. uzdraví všechny poškozené hrdiny..." Ono už to zní blbě, ale když se to napíše ... :-)
  • Chápu tvoji pointu, ale třeba to byla jen Adamova cílená narážka na to, že ve hře nejsou jen lidští hrdinové a proto použil až takové "oxymóronove" spojení *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit