zavřít
...

Řady hrdinů Overwatche rozšiřuje tankující support Brigitte

Blizzard oznámil novou hrdinku do Overwatche, ale všichni jsme ji přitom viděli už minulý rok v animovaném filmečku Honor and Glory. Ten se sice věnoval primárně Reinhardtovi, ale na chvíli se v něm mihla i sympatická slečna Brigitte, celým jménem Brigitte Lindholm. Z toho už možná znalci příběhového...
 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Včera jsem jí hrál jako Ult a řemdih je trochu op, stun taky celkem potrápí... hlavně lidi jí budou blbě brát ze začátku a berou jako tank když je očividně support nemá tak silný štít.

  Mě jenom mrzí když je dcera Torbjorna a nemá vůbec podobné rysy třeba mi chybí věž, ale to je můj subjektivní dojem takhle mi příjde spíše jako dcera/mladší sestra reinhardta ( ono když je jeí kmotr) na druhou stranu zas můžu bejt rád a nemusím z Torbjorna přecházet na ní ;)
  4.3. (17 dnů)

  reagovat

 • Cajicek (anonym)
  3 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Me by ztajimalo, jak je mozny, ze dva blondaty rodice maji takhle tmavovlasou dceru :D :D asi asi pani Torbjornova nekde spustila :D za druhy me teda docela stve, ze v ramci jakehosi zrovnopravnovani nam od zacatku pribylo uz 5 zenskych na jednoho chlapa... to mi jako fer neprijde (Dobre u Orisy by se dalo polemizovat, ale i tak *3* )
  2.3. (20 dnů)

  reagovat

  • Marcusss (anonym)
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Neřekl bych, že tady jde o "zrovňoprávňování, ale čistě o to, že ženské charaktery z Overwatche jsou ZÁSADNĚ oblíbenější než mužské. Nemyslím herně, ale čistě grafickým designem, výrazností charakteru atd. Activision Blizzard prostě dělá takové charaktery, které vidí, že budou populární.
   2.3. (20 dnů)

   reagovat

   • toka tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Já jsem nad tím nedávno přemýšlel. Nemyslím si, že se Blizzard aktivně zabývá pouze ženskými charaktery, že se stejným usilí snaží i u mužských postav, přeci jenom podle nějaký statistik, co jsem viděl, hraje OW asi 40% žen. Na druhou stranu jsem nad tím začal přemýšlet, protože všechny moje oblíbené postavy z OW jsou ženské, a to jak z pohledu stylistickýho, tak i herního – Widowmaker, Tracer, Sombra, Ana, Moira, DVa a pravděpodobně to bude i Brigitte. Otázka je, jestli je hraju čistě kvůli vzhledu a lore a nebo obráceně, líbí se mi playstyle a vzhled je jenom bonus.
    3.3. (18 dnů)

    reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   0 souhlasí, 1 nesouhlasí
   No to je, fakt už by mohli přidat nějakého pořádného Male Tanka! Oopravdu nevím podle čeho vybírá Blizzard hrdiny ( které už má stejnak vymyšlené dávno) navíc support za supportem hmm nevím.
   4.3. (17 dnů)

   reagovat

 • Horrido (inkognito)
  5 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tankující support *1*
  1.3. (20 dnů)

  reagovat

 • Anikan (anonym)
  10 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Mercy helps Brigitte, Brigitte solo, Widowmaker vs Brigitte

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  1.3. (20 dnů)

  reagovat

 • fernetcajz (anonym)
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Řemdih nebo palcát, toť otázka :)
  1.3. (21 dnů)

  reagovat

 • Johnny facebook.com
  43 souhlasí, 2 nesouhlasí
  konečně bude na pornhubu neco novyho xD
  1.3. (21 dnů)

  reagovat

 • Kyselawisky (anonym)
  10 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Moc sexy....stické.
  1.3. (21 dnů)

  reagovat

 • jsk (anonym)
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí
  ".. uzdraví všechny poškozené hrdiny..." Ono už to zní blbě, ale když se to napíše ... :-)
  1.3. (21 dnů)

  reagovat

  • Anonym na druhou (anonym)
   0 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Chápu tvoji pointu, ale třeba to byla jen Adamova cílená narážka na to, že ve hře nejsou jen lidští hrdinové a proto použil až takové "oxymóronove" spojení *1*
   1.3. (21 dnů)

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.77.114.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.