Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No teda nic moc, Ult má hezkej možná trochu op ale jinak je to spíš legrační než že by budil respekt. Chudák ani nemůže pohonit ( teda jestli má vůbec nařadí :D)

    Co mě překvapilo nemá ani jeden skin/Sprej hlášku emote ale má už Zlatou fapfist. Navíc je hned po něm.

    Spíš bych řekl že už více věřím v Silver po skoro 80hodinách aby ne. Přemejšlím že bych pak hrál třeba víc za torba. Hmm...
  • Jack1947
    Ještě jsem ho nevyzkoušel ale jsem rád že tu je konečně nějaký ( mužský) i když on je to vlastně ofenzivní :D hrdina.

    škoda, že ne tank na něj by se možná hodil víc... tak snad příště.

    zamrzí že se neispirovali Terry crewsem :/
  • uaxpk
    Podle foto to vypadá, že ho sužuje chronická samohana vyvolaná sexuální frustrací.
    • Paulcz
      Kdepak, jeho pravá přezdívka je Gayfister :)
      • To spíš Fapmaster *15*
        • Jack1947
          To by teda bolelo takocvou pěstí! *8*
  • Mně se hrozně líbí, jak se snaží prodat ten příběh, který vlastně vymýšlí chvíli dopředu :) a hloubku příběhu, historii postavy a všechny jeho motivy a charakter poznáte dle interakcí s ostatními charaktery v týmové hře, která zcela ignoruje příběh a charaktery :D
    Na každou různou větu s různými hrdiny než se hra rozjede určitě všichni čekají...úplně to změní pohled na věc!
    • Já nechci kazit párty, ale příběh, backround charakterů etc. bylo pro Overwath vymyšleno dávno. Původně to byla příběhová hra.
      • Jack1947
        No to bych si rád poslechl, nepleteš si to se zrušeným titanem který Overwatch v lecčems připomíná ?
        • Overwatch prakticky vzniklo z titanu.
          • Sithard
            Jedinej Hero kterej prezil z Titanu je Tracer.
            • Jack1947
              Tak to je zajímavé...
          • Jack1947
            Jasně má to prvky ale říct že to mělo bejt příběhové když evidentně nemělo mi příjde trochu moc fantaskní. i když bYch nějakej odpočinkovej permantní mod ocenil *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit