Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdy papalasi velkych vyvojarskych firem pochopi, ze lidi uz nejsou tak blbi a radi zaplati za poctivou hru? ja nikdy nezaplatim za podobny smejd jako tento. co me k tomu ma donutit? totalni zpraseni serie? ne diky... zlate stare dily *14*
  • Rogue Spear forever ! Takovych terrorist huntu, co jsme s brachou v 98 odehrali a co jsme se u toho nasmali....ti kubici a kozaci, jak se dycky strasne vylizane chovali a ty jejich hlasy :D:D
    Sto to bulo ha ? Intruudrs ! Jsme se s brachou dycky predhaneli, kdo udela hezciho mickey mouse ( screenshot teroristy s prostrelenym nosem - kdyz jeste zil, byl to bonus ) :D
  • R6 gold pack s eagle watch mam porad doma. Pamatuju si velmi dobre, jak jsem to s kamaradem hrali a ja neveril co se to prede mnou odehrava. Ty hodiny (tri kulickove mysi), co jsme natocili by asi nikdo neveril. Se stejnym nadsenim jsem potom hral Swat 4 se stetchkov syndicate, uz jsem u toho nemohl travit tolik casu, porad ale vice nez u jinych her. Nejlepsi takticke strilecky, ktere jsem kdy hral. Naprosto neskutecna atmosfera. U swat 4 jsem nahral dost i v mp, tehdy, kdyz me jeste mP u her bavil a mel na nej cas. Achjo, to byly doby :)
    Prvni vegas nebyl spatny jako standalone akce. Po naprosto pro me nehratelnem Lockdown (skrz AI) to byl jakysi flastr na vyradeni, ale vedle skutecnych R6 to ani nelezelo, to bylo jasne. Pri zmince R6 se mi jasne vybavi muj Gold Pack a Raven Shield, vsechno potom uz byl jen slaby odvar. Patriots neverim a doufam, ze uz se nikdy k R6 nevrati...nez to zprasit jako NFS a podobne, to radej nic.
  • Ja do konca zivota nezabudnem na mena "Chavez Ding" a "Santiago Arnavista". Kto este? :)
    • Operation Cold Dagger, Stolen Flame, Broken Stone, a dalšie rovnako kryptické názvy, ach. Už bude len horšie páni.
    • Takze taky pametnik :) Na tu dobu proste neskutecna hra....
  • Chtěl jsem se zeptat ohledně těch nových konzolý pokud já vim ( ale je možné že mam starý informace ) tak se mluvilo o tom že na vánoce 2013 vyjde PS 4 a na jaře nebo v létě 2014 xbox 720 čili si myslim že si na to asi chvilku počkáme ( i když mě osobně teda zajímá víc ten Watch Dogs než R6 ).
  • Na Rainbow 6 sere pes. Ja chci SWAT 5!
    • TheFeardemon
      Řeknu to takhle - Nejseš první ani poslední.SWAT bych si po dlouhé době taky dal...Pokud by si teda dali tu práci obětovali pár dolárků navíc aby ta hra stála za to.Boužel,jde o to,aby si vydělali co největší množství poněz a pak to chrlili všude okolo.Stejně mě dostává,že za reklamní kampaně většinou platí většina studií téměř úměrně jako za samotnou hru...
      • USER47
        SWAT asi jen tak neuvidíme, nezbývá než počkat si na tohle:
        http://takedownthegame.com/

        Vývoj vede bejvalej člověk z Red Stormu a mělo by to kloubit to nejlepší z klasickejch R6 a SWAT v moderním kabátku.
        • O tom jsem neměl ani tušení, díky za tip, budu sledovat.
          • USER47
            Ještě se můžeš podívat na Ground Branch, ten taky vyvíjí borec z Red Stormu a měl by to bejt spíš nástupce Ghost Reconu. Ale už je to ve vývoji asi sto padesát let a nevypadá to, že by to vyšlo v blízký budoucnosti.
  • TheFeardemon
    Rainbow 6.Tahle značka byla kdysi hodně.Pamatuju si,jak jsem hrál staré díly s kámošem,jak jsme z toho byli úplně mimo,konverzace nebyla o ničem jiném.Najednou stop.Od té doby se toho hodně změnilo.Kdysi by mi bylo jedno jestli by se z toho vyklubal klon...já nevím...třeba Call of Duty (Proti kterému já osobně nic nemám,hrál jsem všechny díly.Nejsem toho ani fanda,ani hater...) .Jde o to,že tadyto není bezhlavá střílečka.Tady jde tak trochu i o taktiku.Jenže jak se na to tak dívám,tak se toho hodně změnilo. Ubisoft se vrací ke starým značkám,které kdysi měli úspěch, což jde vidět např. u Ghost Recon:Future Soldier,což je podle mě celkem chytlavá a záživná hra.Ovšem Rainbow 6 bych nechal spát,nechal bych to,co kdysi dokázala.Uvidíme.Podle trailerů (Které vyšli já nevím,rok zpátky?) to vypadá z jedné strany dobře ,ale ze strany druhé vidím,že bude trošku o něčem jiném.Tak uvidíme co se z toho vyklube,doufám,že Ubi ukáže, že dokáže značku oživit.Sice v době,kdy hry jsou pořád jedno a to samé jednou ve fialovém,podruhé ve světle růžovém a do toho pár efektů,které v té a oné hře nebyli,ovšem uznejte,i v takovéhle době jsou výjimky.Doufám,že toto bude jedna z nich...
    • USER47
      Však tu sérii po dvou Vegas dílech už nijak zvlášť zprasit nemůžou. Nedělal bych si ovšem naděje, že Patriots budou návrat ke kořenům, spíš ultralineární cinematic ptákovina po vzoru Vegas, Future Soldiera atd.
      • TheFeardemon
        Já jsem zrovna jeden z těch,kterým se Future Soldier líbí,ovšem to je názor každého,co se mu líbí nebo ne.Je pravda,že ta lineárnost a přemrštěné množství speciálních efektů je na místě,ale hra je poněkud chytlavá.A Vegas jsem hrál jen první a nijak mě nechytlo.Je pravda,že hra má dobrý nápad ale zpracování...mno...nevím.Jak říkám,je to názor jednotlivce a doufám,že se to od Vegas odkloní blíže k původním dílům,což je ovšem nejspíš zbožné přání.No uvidíme co Ubi vykutí,úpspěch této hry je na nich *3*
        • tyhle velka studia proste delaji biznis o nic jineho nejde. a r6 se starou hratelností by se neprodalo tolik jako tech modernich klonu.
          • TheFeardemon
            Yea,I think You're right...
  • Next Geneneration? Doprd.... PC je tak o 5 generací jinde než konzole...
  • Doufám, že hry jenž jsou planované na ze startu pro Next Gen., neboudou jen přeplácané tech. dema, ale hry s alepoň slušnou hratelností.
  • No, nemusel by vyjít vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit