Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak je na tom taktická stránka hry? Jsou to taktické orgie ve stylu série SWAT, nebo se to spíše zvrhává v rychlá jatka?
    Redakce, připomenete i mega patch pro Rising Storm:Vietnam, který dodal do hry nové mapy a hlavně australskou sebranku podivnejch týpků?
    • Je to hodně rychlý, ale pomalejší než CS.
      • Jack1947
        No nevím navíc to se nedá moc srovnávat...
    • Jack1947
      Je to celé o týmu o ničem jiným to není, prostě máš štěstí vyhraješ nemáš máš slabý tým budeš rozdrcen žádná velká taktika se ani v těch šibeničních 5minutách nebo 3 hledat nikde nedá *12*

      Mají často free weekendy tak můžeš zkusit sám... a to jsem si myslel že třeba v terrorist hunt to bude lepší a ne nebylo - když jsem neumřel já takto zkazily jiní...
      • Většina týmových her je o nervy bez premade party/kamarádů. Než hrát solo je podle mě lepší vůbec nehrát.
    • Když to přestavili, tak jsem se bál, že to bude nehratelný kvůli idiotům. Mohu s klidem říci, že hráči se chovají na hráče vcelku dobře a dá se tam dělat to co by se čekalo od té hry, ale jak již bylo napsáno, někdy to je tak rychlé že kolo trvá klidně tři minuty, nicméně na UBI ta hra je opravdu dobrá...
    • jamar28
      Spíš rychlá jatka.
  • nejlepší hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit