Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Než aby dokončily zajímavé Patriots pustily se na efekty nereálně nabitém SIEGE. Kde je snad hezká jen ta permanentní smrt což je ve většině her kde např pokládáte bombu nebo modu zvaném eliminace naprosto běžná záležitost tedy na jedno kolo.

    Rainbow six skončilo Vegas1 - 2 už byla taky tupárna to už radši Lockdown.
    • C-BEAM
      Lockdown bol strašný, vlastne akonáhle sa začala séria viac orientovať na konzole , tak sa začalo všetko zjednodušovať, orezávať, "mainstreamovať" až kým zostalo niečo čo sa podobá viac na cod ako na pôvodný R6.
      • Jack1947
        Nojo ale furt se to dalo ještě hrát ne, jako arkádová střílečka se to dalo... to s těmi konzolemi pravda není. Protože Vegas byl super i takticky a to na konzolíh bylo taky. Ty si mistní hejtr to už vím... takže nic nového.
  • spoock
    Raději, kdyby udělali moderní variaci na Raven Shield a nevymýšleli kraviny. Ubisoft mě poslední dobou nehorázně sere jak jdou na ruku mainstreamu.
    • Mluvil bys jinak, kdybys vydělával to, co oni.
      • Jack1947
        To je ten problém, zase honba za co největšími zisky.
  • Proč mám pocit, že na taktické možnosti původního Rainbow Six se to nejen že nedotáhne, ale ani se to nepokusí. To byla naprostá pecka. Hezky naplánovat do detailu pohyby všech týmů, dávat ostatním signály a a celou akci hezky v průběhu koordinovat. To bych si dal líbit. Nicméně mám obavu že takové hry už nefrčí :(
  • Jojo tohle bude v day one patchi hahaha *1*
  • Bude to klasický single, žejo.
    • ne, bude to klasicky online
  • C-BEAM
    super, takže to čo bolo kedysi bežné je dnes veľká novinka :) ale tak určite krok dopredu.
    • Taky jsem si říkal, že mi spousta těch popisovaných 'novinek' a funkcí hrozně připomíná těch pár střílečkovejch her co jsem hrál před 10 - 15 lety a to že mě tehdy zrovna tenhle žánr nebavil.
  • Jack1947
    Stále se mi to moc nelíbí... *7*
  • Někde jsem četl že nemalá část českých mužů střílí slepejma....
  • Už se tešim jak budu střilet ze zachoda při sra...ní :-DDDDD
  • Mato1987
    Som k tomuto titulu viac než skeptický, namiesto patriots tu máme kópiu counter striku...neverím im ani nos medzi očami keďže sa jedná o ubisoft, od hry očakávam, že bude mať milión vecí čo sa budú dať odomknúť, rôzne truhličky a latrínové dvierka a k tomu aby ste mohli vstúpiť do nejakého domu budete musieť vyliezť na stožiar aby ste mohli odomknúť oblasť okolo toho domu do ktorého chcete vstúpiť a následne budú v hre pravdepodobne aj mikrotranskacie.
    • tomocz
      Kopii counter strike? To nemyslíš vážně :D Myslíš ten counter strike, kterej celej musíš odstřílet od boku, nemůžeš se vyklánět a celý je to takový úplně mimoňský? :D
      • Mato1987
        čo to znamená "mimoňský" ? skús písať spisovne po slovensky.
        • Proč by měl psát slovensky na český stránce? Když tomu tady nerozumíš tak táhni na slovenský stránky, tady rozhodně nikomu další hloupý troll tvýho kalibru chybět nebude.
          • Mato1987
            Pepo, vodprejskni *3*
            • To ze ses obřezanej nikoho nezajima a nejsem tvuj pritel buzerante *7*
        • tomocz
          Promiň, jsem sice slovák po dědovi, ale od mala žiju na jihu čech, takže kompletně slovensky už neumím :( Ale mimoňským jsem myslel jakože je to celý takový divný... když jsem to hrál, tak to bylo prostě takový zvláštní, nevtahující, špatně provedený.
          • Mato1987
            Koľko máš rôčkov? 12 ?
            • Mato1987
              práveže opačne obrezaný východonemecký priateľu, ten kto tu melie tekuté exkrementy si práve ty *14*
            • Co to bleješ za sraččky ty namyšlenej nacistickej čobole? Padej na čoboláckej sector a neserr!
            • Mato1987
              Koho zaujíma, že si na českom webe, keď sa bavíš so mnou, píš spisovne po slovensky ty východonemecký žid.
            • Tady sme na ceskym webu jestli sis nevsim čoboláckej gramar nazi.
            • Mato1987
              píš spisovne, píše sa nie a nie "ne"
            • Ne, to se mu nezda. Ma pravdu ty "šéfko" *7*
            • Mato1987
              to sa ti len zdá, ako sa hovorí fantázii sa medze nekladú a ty tej fantázie máš až nadbytok.
            • Mato1987: Děláš si srandu??? Četl jsem u tebe komentáře u Asassina a dalšími články a rozhodně se s ním ztotožňuju. Jen urážíš lidi.. Jakmile mají opačný názor, tak jsou jejich názory "irelevantní", mluvíš o nich jako o prosťáčcích atd..
            • Mato1987
              Veka: Prečo sa vôbec pletieš do diskusie, v ktorej nemáš čo hľadať a ešte k tomu splietaš absolútne nezmysly, ja nikoho za slová neťahám, práve naopak, s radosťou to robí ten šéfko z pomocnej školy a za druhé nikoho neurážam a nič neťahám do osobnej roviny, to je len tvoja chorá predstavivosť.
            • tiše, nerušte trolla a sledujte, na jakou úroveň trapnosti se mu tu podaří klesnout :o)
            • O věku bych být tebou pomlčel. Pokaždý, když na tebe narazím v diskusi, tak arogantně někoho taháš za slovo nebo urážíš. Což zrovna nění znakem duševní vyspělosti... Tomo na tebe reagoval normálně, nechápu proč to taháš do osobní roviny.
            • Inquisitor
              ereg: 1987 a 34 let? To jsou naštěstí nějaký divný počty :D
            • Mato1987
              tomcz ty si vážne študent z pomocnej školy :D tak tvrdíš, že ja slovíčkarím ale ty sa tu budeš hádať o tom, že ja nerozumiem významom slov vo vetách, ty si teda riadne popletený šéfko. Si to najprv zrovnaj v tej svojej pomätenj hlavičke a až potom následne sa to pokús vyjadriť v nejakých zrozumiteľnejších vetách, lebo to čo si napísal na záver, nejaké nezmysly o odrovnaní proti diskutéra, pre boha živého, to je ako keby si fakt mal tých 12 rôčkov *15*

              gregor:nie nie je to rok narodenia, ale ďakujem ti za absolutne zbytočný komentár.

              ereg alebo tomocz: čo to zase meleš pre boha :D:D:D:D:D študent z pomocnej školy :D
            • gregor, mas uplnou pravdu. bohuzel s dospivanim jim rozumu nepribyva a 34 roku porad jeste neni zarukou zdraveho rozumu :)
              ode me ma mato1987 palce dolu, protoze se mi nelibi jeho provokace.
              vysledek slovniho souboje mato1987 vs tomocz?
              tomo mata "rozmazl jak malinu" 5:0
              gratuluji vitezi, hanba porazenym
            • to 1987 bude asi rok narození, co?
              tak nějak by to odpovídalo věku, kdy se jeden může začít ohánět tím, že už mu není 12 / nechodí do školy, a cítit přitom pořádný uspokojení *1*

              jak nám ta herní komunita krásně stárne a "dospívá"
            • tomocz
              A nebo příliš neumíš rozlišovat významy slov ve větě :D Já jako osoba jsem se neurazil, nicméně ty jako osoba se mě snažíš urážet a napadat. Slovíčkaříš, abys mohl skrýt svůj zjevný nedostatek vést konverzaci, zvítězit v ní a odrovnat svého proti-diskutéra? :)
            • Mato1987
              Tak sa neurážaš alebo urážaš, na začiatku tvrdíš niečo iné ako na konci, sa teda rozhodni chlope, občas mi to tu pripadá ako keby som tu diskutoval s detmi z pomocnej školy :D
            • tomocz
              Neurážím se :) Já jsem na konce těch vět umístil takové značky, říká se tomu otazníky. Ptal jsem se, zda je to tím nebo tím, že mě odhaduješ na 12. Zároveň nevím, kde jsem na otázky odpověděl vyhýbavě. Naopak jsem odpověděl vcelku přímo na každou z těch třech otázek, které jsi mi položil. A jestli to byly odpovědi zcestné či nikoli, to už záleží na úhlu pohledu.

              Mě se na tobě zase líbí, jak jsi na oko přemoudřele a pseudointelektuálně schopen člověka urazit na základě nepravdivých faktů :)
            • Mato1987
              Veď netreba sa hneď urážať, ja som sa pýtal normálne bežné otázky na ktoré môžeš ale aj nemusíś odpovedať, mimochodom páči sa mi tvoje zcestné uvažovanie, ja nikde netvrdím, že tvoj vek musí explicitne súvisieť s tým či máš alebo nemáš rád CS, to je len tvoja zcestná úvaha, ja som sa len pýtal obyčajné otázky, na ktoré si zatiaľ odpovedal vyhýbavo a zcestne, možno to nerobíš úmeselne, kedže je viac než pravdepodobné, že aj tvoje uvažovanie a zmýšlanie sú na rovnakej úrovni.
            • tomocz
              Co to s tím má co dělat? Že nemám rád CS znamená, že ji mi 12? Zajímavá to úvaha. Nebo protože nejsem schopen sesmolit větu slovensky tak, aby byla správně, přestože slovensky rozumím? Těžko umět mluvit nějakým jazykem, když jej nepoužívám. Mě stačí, že v pohodě rozumím a že slováci rozumí zase mně česky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit